%0
Amerika Yolcusu Kalmasın - Çilek, Hande

Amerika Yolcusu Kalmasın

Hande Çilek

Yayınevi: Hürriyet

Yayın tarihi: 05/2019

ISBN: 9789753141246

Türkçe | 280 Sayfa | 13,5 x 21 cm

Tür: Gezi-Dünya

  • 39,00 TL

 “Heyecan verici, baştan çıkarıcı ve ilham verici! İyi ki Hande Çilek gibi kadınlar var.. Bu güzel Kitap ayrıca iyiliğe hizmet ediyor. Seyahat aşkı da, iyilik de bulaşıcı…”
Ayşe Arman

“Hande’yi insanın içini açan renkli, pozitif, dünyanın farklı yerlerinde çekilmiş fotoğraflarıyla tanıdım. Sonra Hürriyet Seyahat’teki yazılarını görünce onu daha dikkatle izlemeye başladım. Ben de onun gibi gezgin olduğum için bir gün Marakeş’te karşılaştık, sonra New York, sonra da Los Angeles’da... Bundan sonra bakalım dünyanın neresinde yollarımız kesişecek? Bu kitabın tüm gezginlere güzel bir yol haritası olacağına eminim.”
Arzu Sabancı

“Güzeller güzeli Hande’m zarif, havalı ve bir o kadar da derinlemesine seyahat ortamları sunuyor bize... Kâh karavanla yolculuğa çıkartıyor, kâh Coachella Festivali için tüyolar veriyor. Günübirlik Meksika deneyimi yaşatıp, ardından Peru’ya ışınlıyor... Olmazsa olmaz noktalar, tadılması gereken lezzetler, en özel konaklama mekânları bir yana, hangi ortama ne tarz kıyafetlerle ayak uydurabileceğinizi bilmek istemez miydiniz?
Gülhan Şen

Hande Çilek kimdir?
 Dünyayı gezme serüveni altı yaşındayken ailesiyle Amerika’nın Florida eyaletine yerleşmesiyle başladı. En büyük tutkusu yabancı kültürler ve edebiyat olan Çilek, İstanbul Üniversitesi’nde Rus Dili ve Edebiyatı okudu. Dünyayı keşfetmeye evlendikten sonra da eşi Talha ve kızı Ela ile devam etti. Gezip gördüğü yerleri, ‘Gümüş Pusula’ adlı bloğunda ve çeşitli basın mecralarında paylaşıyor. Çilek, 2016’dan bu yana ailesiyle Amerika’nın Kaliforniya eyaletinde yaşıyor. Bir yandan Kuzey Amerika’yı gezerken, fırsat buldukça da büyük aşk duyduğu Güney Amerika’ya gidiyor. Gezmediği ve yazı yazmadığı zamanların büyük çoğunluğunu farklı kültürlerin yemeklerini pişirerek ve atölyesinde resim yaparak geçiriyor

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2021 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı