Bana Sen Söyle - Tosuner, Necati

Bana Sen Söyle

Necati Tosuner

Yayınevi: Doğan Kitap

Yayın tarihi: 02/2002

ISBN: 9789756612798

Türkçe | 370 Sayfa |

Tür: Roman Öykü

"Dalyan da, akşam iyice ilerlemişti ve sanki onlardan başka pek kimse de kalmamıştı. Az daha beklerlerse, güneş iyice batmış olacaktı. Uzaklarda bir gemi, çok yavaştan yavaştan uzaklara gidiyordu. Bakınca gidiyordu. Denizden hafif bir esinti geliyordu, ve sanki günün sıcağını unutturmak istiyordu. Ortalık sessizdi. Kıyıdan ayrılan, mavisi solmuş bir teknenin biraz "patapat" etmesi sessizliği bozdu. Ama gücü yetmedi onu yok etmeye, -iki martı oradan oraya uçtu, yeniden egemen kılındı sessizlik. Böyle olmasa bile, denize bakmak, bunları düşünmeye yetiyordu. Şunu da düşünmeye yetiyordu: Peki, şimdi ne olacaktı?.."

Özgün bir dil ve içtenlikli bir anlatım. Yaşamı, yaşanılır ve çekilmez kılan sevinçler ve üzünçler... Sezdirilen ayrıntılarla örülmüş bir roman dünyası. "Kusursuz" diye adlandırılabilecek bir mimari. Bilinen, sıradan gibi görünen derinliklerde, insanlık durumlarına içten içe yolculuklar...

Bana Sen Söyle, sanki bitmemiş gibi sona eren Yalnızlıktan Devren Kiralık'ın kaldığı yerden başlıyor. Ama yalnızca bir "devam romanı" değil. Bana Sen Söyle; kendi başına bağımsız olma özelliğini de taşıyor. Hatta hangi kitabı isterseniz onu önce okuyabilirsiniz.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2020 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı