%25
Kanserle Yaşamak - Canbekli, Mehmet Derviş

Kanserle Yaşamak

Mehmet Derviş Canbekli

Yayınevi: Babıali Kültür

Yayın tarihi: 07/2019

ISBN: 9786059059817

Türkçe | 124 Sayfa | 13,5 x 21 cm

Tür: Tıp-Sağlık

  • 13,50 TL
  • 18,00 TL

Babıali Kültür Yayıncılığı, kurulduğu günden beri kendi türünü oluşturan yayınlarına yeni bir kitap daha ekliyor.
 
Geliri bir grup kanser hastasının tedavisi için kullanılacak KANSERLE YAŞAMAK isimli kitap, kanser hastalarına yol göstermek, teşhisten tedaviye, bu hastalığa yakalananlara bir küçük yol haritası olmak maksadıyla hazırlandı. 
 
Kitap, özellikle, hastalık teşhisi kesinleştikten sonra psikolojik travma yaşayan hastalara ve yakınlarına karşılaşacakları her aşamayı adım adım anlatan bir rehber eser.
 
Bu kötü hastalıkla mücadele eden tüm hastalarımıza acil şifalar dileğiyle…
 
KİTABIN ÖZETİ: Gazeteci Yazar Mehmet Derviş Canbekli, önce zatürre zannettiği rahatsızlığının AKCİĞER KANSERİ olduğunu öğrendiğinde, büyük bir psikolojik travma yaşamıştı. İlk şoku çabuk atlatıp, mücadeleye karar verdi.  Türkiye’de çalmadığı kapı, araştırmadığı tedavi yöntemi kalmadı. Bu süreçte yolu 2 defa Küba’ya da düştü. 
 
Küba’da Tedavi,  Alternatif Tedaviler,  Suistimaller, İşi Ticarete Dökenler...
 
Bu süreçte baktı ki, ortama tam bir kaos hakim. Hastalar ve yakınları bir karmaşa seline sürüklenmiş gidiyorlar. Buna bir nebze olsun çare olmak, insanların kafalarındaki sorulara kısmen de olsa cevap verebilmek, kendi tecrübelerini ve Küba’da tedavi gerçeğini tüm detaylarıyla aşama aşama, adım adım gözler önüne sermek için KANSERLE YAŞAMAK kitabını yazdı. 
 
Hayatın en zor imtihanlarından biriyle karşı karşıya kalanlara mini bir rehber vasfındaki bu özel kitabın geliri bir kısım kanser hastasının tedavisi için kullanılacaktır.
 
 

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı