%24
Kutup Kayması - Cussler, Clive

Kutup Kayması

Clive Cussler

Yayınevi: Altın

Yayın tarihi: 07/2008

ISBN: 9789752109780

Yazar : Paul Kemprecos

Çevirmen : Esat Ören

Türkçe | 414 Sayfa |

Tür: Macera

  • 24,32 TL
  • 32,00 TL

Adam kaçırmalar, şiddet dolu mücadeleler, akla gelmedik bilimsel çalışmalar ve güzel kadınlarla bezeli ölümcül Kurt Austin maceraları devam ediyor.

"Kutup Kayması", geçmişte birçok kez olan bir fenomene verilen isimdi. En düşük noktasında hayvanlar yönlerini şaşırır, elektrikli aletler bozulur. En yüksek noktasında ise büyük patlamalara, depremlere ve iklim değişikliklerine neden olur. Zirveye çıktığında tüm canlıları yok eder...

Altmış yıl önce, eksantrik dahi bir Macar bilim adamı yapay tetiklemeyle kutup kaydırmasını keşfetmiş ve daha sonra onun bu çalışmaları ortadan yok olmuştur. Şimdi ise globalleşme karşıtı bir grubun karizmatik lideri, dünyadaki gelişmiş ülkelere küçük bir ders vermek amacıyla kutupların yönünü değiştirme planları yapmaktadır. Yalnız bir sorun vardır, bu kez yönü değiştirilen kutbu tekrar eski haline döndürmek olanaksızdır. Kutupların bir kez yönü değişti mi bunu düzeltmek imkansızdır.

Austin, Zavala ve NUMA Özel Görevler Ekibi bugüne dek pek çok tehlikeyle karşılaşmış olsa da böylesine korkunç bir durumla ilk kez yüz yüze geliyorlardı. Bu kez... Belki de dünyayı kurtarmakta geç kalabilirlerdi.

Tüyler ürperten aksiyonlar ve bitip tükenmeyen bir hayal gücü, Cussler'in en belirgin özelliklerdir. "Kutup Kayması" gerçekten harika bir gerilim romanı.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı