%28
Mucize Annelik Okulu : İyi Anne Olmak İsteyenlere Tavsiyeler! - Türkan, Asiye

Mucize Annelik Okulu : İyi Anne Olmak İsteyenlere Tavsiyeler!

Asiye Türkan

Yayınevi: Hayykitap

Yayın tarihi: 04/2019

ISBN: 9786052214923

Türkçe | 192 Sayfa | 15,5 x 23 cm

Tür: Aile

  • 18,72 TL
  • 26,00 TL

 İyi anne olmak isteyenlere tavsiyeler!

Dostlarım bana sordu, niye 'mucize annelik' diye... Dedim ki 'evet annelik mucizedir', Allah'ın mucizesi! Bizlere, annelere düşense bu ilahi teveccühü, bu emaneti hakkıyla taşımak.
Ben yıllardır aynı soru üzerine kafa patlatıyorum: 'Nasıl iyi anne olunur? Bunun formülü nedir?' İşte bu kitabın sayfalarına süzülenler bu çabaların sonucudur.
Hem anne olarak deneyimlediklerimin hem de konu üzerinde yaptığım okuma ve çalışmaların özet formülüdür! Kuran-ı Kerim'in, Peygamber Efendimizin sünnetinin ve pedagojik öğretilerin bu topraklara uygun olan kısımlarının sentezidir. Ve dahi kimi zaman büyüklerimizin bilgelikle dolu sözlerini dinlemektir.

Yazar Hakkında:
Asiye Türkan
1972 Konya doğumludur. İlk, orta ve lise eğitimini Konya’da tamamlamış, Sağlık Koleji'nden hemşire olarak mezun olmuştur.
1990 yılındaki evliliğinin akabinde Almanya’da ikame etmektedir. Üç çocuk annesi olan yazarımız, çocukları ile beraber okumaya devam etmiştir. Önce Batı Anadolu Üniversitesi İlahiyat Bölümü'nü bitirmiş, akabinde “Aile Danışmanlığı” ve “Cinsel Terapi” eğitimi almıştır.
Medeniyet Üniversitesi'nden “Pedagojik Formasyon Eğitimi” almıştır.
Aile, Çalışma ve Sosyal  Hizmetler Bakanlığı'nın “Evlilik Öncesi Eğitimcisi” olmuştur.
Almanya’da “sağlıklı beslenme ve cinsellik” üzerine mesleki eğitimler alan yazarımız, 2007 yılında kurduğu Müslüman Aile Eğitim Merkezi'nin (mfb e.V) Başkanlığını yürütmektedir.
Aile danışmanlığı ve Milat gazetesinde köşe yazarlığı yapmaktadır. Türkiye ve Avrupa’da konferanslar vermektedir. Gençler ve aileler için “Aile Okulu” projesini yönetmektedir.
Diğer yayınevlerinden, İnsana İman Yakışır, Aileye Mutluluk Yakışır, Gence Haya Yakışır, Şahit Ol Ya Rab! Söz Dinlemeyen Anneler adlı kitapları yayımlanmıştır.
İletişim: info@asiyeturkan.com
Web: www.aile-okulu.com
 Hayykitap'tan yayımlanan kitapları:
Mucize Annelik Okulu, Nisan 2019
Müslüman Aile Okulu, Nisan 2018

Motor Kurye ile Teslim
Bu Ürünün Bulunduğu Şubelerimiz:
  • pandora.com.tr
  • Beyoğlu
  • Nişantaşı

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı