%10
Özel Gereksinimli Çocuklar ve DEHB - GÖZETEN, Tarık

Özel Gereksinimli Çocuklar ve DEHB

Tarık GÖZETEN

Yayınevi: Ekinoks

Yayın tarihi: 05/2019

ISBN: 9786055448967

Türkçe | 200 Sayfa | 13,5 x 21 cm

Tür: Aile

  • 27,00 TL
  • 30,00 TL

Farklı gelişen çocukların tedavisi bir ekip çalışması gerektiriyor. Dolayısıyla bu alanda çalışan her profesyonelin kendi uygulamalarına bilimsel bir bakış açısı geliştirmesi çocuğun sağaltımı açısında büyük önem taşıyor.
Tarık Gözeten’in bu yolculuğuna eşlik etmenin birçok ebeveynin aradığı yanıtları bulmasına yardım edeceğine inanıyorum.
Bu alandaki eksikleri tamamlayacak her eserin olduğu gibi ‘‘Özel Gereksinimli Çocuklar ve DEHB’’ kitabının da yolunun açık olmasını diliyorum.

Doç. Dr. Barış Ekici
Çocuk Nörolojisi Uzman


Bu çalışmanın kıymeti, “özel gereksinimli çocuklar” hakkında pratikten yani sahadan gelen uzun soluklu bir birikimin yansıması olmasından kaynaklanıyor. Bu yönüyle alandaki bir eksikliği doldurur niteliktedir. Bunun yanında fedakârlığın,sabrın ve doğru zamanda doğru yaklaşımla hareket etmenin nasıl mutluluk verici sonuçlar doğurduğunu göstermesi açısından da dikkati çekicidir. Sadece alanla ilgili kimselerin değil herkesin okuması gereken bir kitap...
Dr. Öğr. Gör. Murat TAN
 
Dikkat eksikliği, hiperaktivite ve özel gereksinimli olan çocuklara yönelik, eğitimci arkadaşımın yaptığı bu çalışmanın özel eğitim konusunda aile ve eğitimcilere farklı bir bakış açısı kazandıracağına inanıyorum…Tarık Gözeten’in sadece bu kitapla kalmayıp bu alanda farklı çalışma ve kaynaklar ortaya çıkartmasını temenni ediyorum.
Erdil Kanbaş
Özel Eğitim Uzmanı

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı