%10
Kendin Ol! : İçimdeki Uyanış - Özer, Erhan

Kendin Ol! : İçimdeki Uyanış

Erhan Özer

Yayınevi: Doğan Novus

Yayın tarihi: 07/2019

ISBN: 9786050964431

Türkçe | 232 Sayfa | 13,6 x 21 cm

Tür: Kişisel Gelişim

  • 24,30 TL
  • 27,00 TL

Sağlık ve hastalıklar konusunda bildiğiniz her şeyi unutmaya hazır mısınız? İçimizdeki uyanışın ve şifanın tek ve değişmez formülünü öğrenmeye?

Tuhaf bir çağda yaşıyoruz. Medyanın bilgi bombardımanı altındayız. Uzmanlar her gün yeni bir sağlık formülüyle çıkıyor karşımıza. Neredeyse her ailede bir kanser hastası var. Diyabet çocukluk yaşlarına inmiş durumda. Kime elini uzatsan depresyondan şikâyetçi ve evcil hayvanlarımıza bile antidepresan verecek kıvama geldik. Buna rağmen geleneksel tıp anlayışı ruhu hâlâ yok sayıyor.

Evet, tuhaf bir çağda yaşıyoruz… Aşırı dozda bilgiye maruz kalıyoruz ama her gün yeni bir şey öğrenmek bizi sakinleştirmiyor, aksine kaygı bozukluğuna sürüklüyor.

Size şifanın ve koruyucu hekimliğin tek ve değişmez formülünü söyleyeyim mi: KENDİN OLMAK! Yüzde yüz kendin olmak, evrensel yasaların ruhsal gelişimimiz için bizden istediği tek şey. Hastalıklar bir mesaj ve sükûnet fazında, sakin kalarak, korkmadan karşıladığımızda, doğru tedaviyle geçmeyecek tek bir hastalık bile yok! Kanser dahil!

Bu kitap sizi hayatınızı değiştirecek bir farkındalığa ulaştırmak için yazıldı. Sadece okumakla bile içinizdeki şifanın uyanışına şahit olacaksınız.


Yazar Hakkıda:
Dr. Erhan Özer, Aksaray’da doğdu. İlköğrenimini Almanya’da Volksschule’de tamamladı. 1973’te Türkiye’ye dönerek İstanbul Erkek Lisesi’nde eğitime başladı. 1977’de Uludağ Tıp Fakültesi’ni kazandı, 1983’te Tıp Doktoru unvanını aldı. 1985’te Gazi Tıp Fakültesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon ana bilim dalında uzmanlık eğitimine hak kazandı. 1990’da uzmanlık diplomasını aldı. Okmeydanı, ardından Göztepe Sigorta hastanesinde 2000 yılına kadar Anestezi ve Reanimasyon uzmanı olarak görev yaptı. 1990’dan beri algoloji (ağrı tedavisi) alanında Almanya, İsviçre, Avusturya bağlantılı olarak araştırmalarını sürdürmektedir. Özer halen Suadiye’de kendisine ait ağrı tedavi kliniğinde bütünleyici tıp alanında faaliyet göstermektedir. Erhan Özer’in Şifa Sende ve İçimizdeki Hekim kitapları Doğan Kitap / Doğan Novus tarafından yayımlanmıştır.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı