%26
Peter Drucker’ın En Önemli Beş Sorusu : Bugünün Liderleri İçin Sürdürülebilir Liderlik - Drucker, Peter F.

Peter Drucker’ın En Önemli Beş Sorusu : Bugünün Liderleri İçin Sürdürülebilir Liderlik

Peter F. Drucker

Yayınevi: Sola Unitas

Yayın tarihi: 11/2016

ISBN: 9786059692274

Yazar : Frances Hesselbein Joan Snyder Kuhl

Çevirmen : Nihal Kuşhan

Türkçe | 128 Sayfa | 13,5 x 21 cm

Tür: İş Yönetimi

  • 18,50 TL
  • 25,00 TL

Özellikle Y kuşağına önerileriyle Peter Drucker’in bilgeliği zamanının ötesinde sonuçlar üretiyor. Tüm kuşak liderlerinin başarılı olabilmek ve ilham verebilmek için ihtiyaç duyduklarını mutlaka öğrenmelisiniz.

Drucker’ın liderlik ile ilgili düşünce sistemi her endüstride ve ortamda fikir geliştirmek, insanları etkilemek  ve stratejik planlama için nesiller üstü, işbirlikçi, evrensel bir platform sağlamaktadır.  Drucker’ın etkileyici öngörüleri farklı nesiller arasında güçlü bir köprü ve ekibinizi yakınlaştıracak bir diyalog kurulmasını sağlayabilir.  - Joan Snyder Kuhl

Tam da dünyanın katma değere ihtiyaç duyduğu bir dönemde asla vazgeçilemeyecek soru seti gelecekte de var olmak isteyen tüm kurumların ve organizasyonların önemli bir parçası olmalıdır.
- ALAN MULALLY, Google Yönetim Kurulu Üyesi, Eski Başkan ve CEO, Ford Motor Company

Liderlerin en önemli özelliklerinden biri zor kuşullarda doğru yanıtlar vermeyi bilmeleridir. Ancak yanıtlardan daha da önemlisi  onların doğru soruları sorma becerileridir.  “En Önemli Beş Soru” bütün liderlerin bunu tam olarak yapabilmelerine yardımcı olacaktır.
Yönetim biliminde dünyanın en önemli yazarı olan Peter Drucker, gelecekte var olmaya kararlı her kuruluşun ve liderin kendisine yöneltmesi gereken beş yaşamsal soruyu bir kez daha hatırlatıyor.
Kuruluşunuzun büyüklüğü ve iş alanı her ne olursa olsun, kendini ve kurumu değerlendirme amacıyla hazırlanan bu kitapta, çağdaş düşünce önderlerinin bilgeliklerini ve  eşine az rastlanır önerilerini bulacaksınız. Forbes dergisinde  “En Güçlü Genç Akıl” başlığıyla verilen ve modern yöneticiliğin babası olan Drucker; büyümek, ilham vermek ve zamanını aşmak isteyen şirketlere geleceğe giden yolda bir kez daha öncülük ediyor.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2020 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı