Şekeri Bırak ve Zayıfla - Steward, H. Leighion

Şekeri Bırak ve Zayıfla

H. Leighion Steward

Yayınevi: Güncel

Yayın tarihi: 11/1998

ISBN: 9789758020409

Türkçe | 216 Sayfa |

Tür: Beslenme-Diyet

"Şekeri Bırak!" kanıtlanmış bilimsel gerçeklerle şeker alışkanlığınızı kırmanıza ve kalıcı kilolarınızı kaybetmenize yardımcı olacak.

Dünyaca ünlü Montignac yönteminden esinlenerek bu yöntemi ileri aşamaya taşıyan "Şekeri Bırak! Ve Zayıfla" her biri kendi dallarında uzman Amerika'nın önde gelen dört bilimadamı tarafından yazıldı.

"Şekeri Bırak! Ve Zayıfla" bugüne kadar bilinçsizce sürdürülen düşük kalorili diyet yöntemlerine son veriyor. Sağlıklı beslenme alanında bir devrim olarak görülen bu yöntem, geçici değil; kalıcı, sağlıklı ve yaşam boyu süren yeni bir beslenme alışkanlığını öngörüyor.

"Şekeri Bırak! Ve Zayıfla" sayesinde şimdiye kadar size öğretilen yağ içeren besinlerle savaşma alışkanlığını bir kenara bırakacak ve kesin kararınızı vererek şekeri bırakacaksınız. Tüm bunları yaparken, yaşamınız boyunca sağlıklı ve zayıf bir bedene sahip olacaksınız. Bugün, yaşamınızın geri kalan kısmının ilk günü! Bu ilk gününüzü "Şekeri Bırak! Ve Zayıfla"yla geçirdikten sonra, yarını, sağlıklı ve yeni bir yaşamın ilk günü olarak ilan edin!

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı