%20
Wonder Woman Cilt 1 : Yalanlar (Rebirth) - Rucka, Greg

Wonder Woman Cilt 1 : Yalanlar (Rebirth)

Greg Rucka

Yayınevi: Yapı Kredi

Yayın tarihi: 09/2018

ISBN: 9789750843334

Çevirmen : Anıl Bilge

Türkçe | 176 Sayfa | 16 x 24 cm

Tür: Çizgi Roman

  • 22,20 TL
  • 27,75 TL

Kahraman. İkon. Durdurulamaz. Doğruluk Kementi ile donanmış, tanrıların güçleriyle kutsanmış, dünyanın Wonder Woman olarak tanıdığı Themyscira'lı Prenses Diana tarihteki en büyük süper kahramanlardan biri. Peki Wonder Woman aslında kim? Bundan kendisi bile emin değil. Yaşamadığı bir hayatın anıları zihninin köşelerinde geziniyor ama kalbinde onların gerçek olduğunu biliyor. Üstelik Amazonların efsanevi adası Themyscira'ya giden yolu artık bulamıyor. Dış dünyadan saklı olmasına rağmen evine giden yol Diana'ya her zaman açıktı... ama artık yol yok oldu, belki de sonsuza dek!
Maalesef dünya üzerinde onun adaya ulaşabilmesini sağlayacak bilgiye sahip tek bir kişi var: Ezeli düşmanı, vahşi canavar-kadın Cheetah. Acaba bu beklenmedik ittifak Diana'nın en karanlık sırlarına ışık mı tutacak, yoksa onları –ve Wonder Woman'ı– sonsuza dek gömecek mi?
Cevabını çok satan DC Rebirth girişiminden tüm görkemiyle yükselen WONDER WOMAN CİLT 1: YALANLAR'ın sayfalarında bulun! Efsanevi Wonder Woman yazarı GREG RUCKA (BATWOMAN:ELEGY) yıllar sonra ilk defa karaktere geri dönüyor ve ünlü fantezi çizeri LIAM SHARP (2000 AD) ile birlikte Diana'nın tarihindeki en önemli hikâyelerden birini sunuyor!

"Greg Rucka'yı WONDER WOMAN'a geri getirmek DC Rebirth'ün en heyecan verici duyurularından biriydi." THE A.V. CLUB
"DC Rebirth serilerinin en önemli parçalarından biri." IGN
"Bu kitabı beğenmemek mümkün değil." NERDIST
"Görsel açıdan büyüleyici." SCREENRANT

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı