%10
ACTi Kolay Öğrenmek - Harris, Russ

ACT'i Kolay Öğrenmek

Russ Harris

Yayınevi: Litera

Yayın tarihi: 06/2022

ISBN: 9786052023969

Türkçe | 556 Sayfa | 16,50 cm x 23,50 cm

Tür: Psikoloji

  • 157,50 TL

 

ACT'i Kolay Öğrenmek
Russ Harris

Kabul ve Kararlılık Terapisi (ACT); sağlam bilimsel temelleri, güçlü etkinliği, bireysel ve kültürel farklılıklara duyarlılığı, hemen tüm davranışsal ve klinik durumlarda uygulanabilirliği ile son yirmi yılda birçok değişim ve gelişmeye öncülük eden bir psikoterapi yaklaşımı olmuştur.

ACT’in süreç temelli bakış açısı, danışanın ihtiyacına göre esneyebilen uygulamaları, değişim için gerekli motivasyonun ortaya çıkarılmasına özgü stratejileri ve terapistin süreç içerisinde tecrübe ettiği zorlukları kolaylaştırması gibi dönüştürücü etkileri alanda giderek daha fazla hissedilmektedir.

Bütün bu heyecan verici özellikleri, ACT’in birçok yeni uygulayıcı tarafından sıklıkla "belirsiz”, "kafa karıştırıcı”, "rahatsız edici derecede muğlak” şeklinde algılanmasını da beraberinde getirmektedir. Russ Harris’in eşsiz tarzı ve üslubuyla kaleme aldığı ACT’i Kolay Öğrenmek, tam da bu zorlukları kolaylaştırmak, ACT’in temel ilke ve uygulamalarının püf noktalarına vakıf olmak, terapist olarak hangi aşamada ne yapabileceğine dair açık ve net bilgiler edinebilmek için ideal bir başlangıç eseridir.

Ülkemizde ACT’in yaygınlaşması sürecinde ACT’i Kolay Öğrenmek’in ilk edisyonunun çok önemli bir katkısı olmuş ve okuyucuları arasında "Yeşil Kitap” olarak adlandırılmaya başlanmıştır. Şimdi ise eserin çok daha kapsamlı ve yenilenen bir içeriğe sahip olan ikinci edisyonunu elinizde tutuyorsunuz. ACT’e dair kolay anlaşılır ve kapsamlı bir eser arıyorsanız, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de bu eserin daha iyi ve güncel alternatifini bulabilmek oldukça zordur.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2022 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı