Basit Hayat Kuralları - Nedim, Mahmut

Basit Hayat Kuralları

Mahmut Nedim

Yayınevi: Aykırı

Yayın tarihi: 07/2006

ISBN: 9789756154274

Türkçe | 151 Sayfa |

Tür: Kişisel Gelişim

Bu kitapta anlatılan 75 kuralı gördüğünüzde bunların bugüne kadarki hayatınızı farklılaştıracak altın kurallar olduğunu anlayacaksınız.

Dört ayağımızla yürümekten vazgeçip, iki ayağımız üzerine dikilip, diğer iki ayağımızı da el olarak kullanmaya başlayınca önümüzde yepyeni bir hayat açıldı. Hayvanlardan farklılaşıp insan olurken aradan geçen bu kadar yıla rağmen hala atalarımızdan bugünkü kuşaklara taşıdığımız çok şey var. Modern hayat elbette sayısız olanak sağlıyor ama aynı zamanda sayısız sorunun da kaynağı değil mi? Çağımıza, çevremize, geleneklere, adetlere… şuna-buna uygun davranacağız derken ne kadar eziyet çekiyoruz? Kendimizi az mı baskı altına alıyoruz? Aslına bakarsanız yeryüzünde geçirdiğimiz bu kısacık süreyi biraz da biz kendimiz zorlaştırıyor, tadını kaçırıyoruz. Oysa öyle basit bazı kurallar var ki, onlara uyduğumuzda hayatımız çok daha kolaylaşacak, renklenecek, aldığımız keyif, haz ve mutluluk kat be kat artacaktır. İşte bu kurallardan bazıları:

* Hayal kurun * Sevişirken çığlık atın *Tabağınızda yemek bırakın * Korkmaktan korkmayın * İçinizdeki kamçının kurşunlarını kopartın *Viraja, doğru hızla girin * Endişelerinizi sevin * B Planı yapın *Bedeninizi kandırın * Fırtınada yer değiştirmeyin * Seks yapın, genç kalın *Yavaşlayın * Çok doymayın * Akşamları erken yatın * Bedeninizle aynı yolda yürüyün * Kadınlara kül yutturmaya kalkmayın *Erkekler, karılarınızdan önce uyumayın * Çocuklarınız yanınızda olsun *Kendinize çekin * Karışacağınız nesneyi bilin *Merkeze yerleşin * Isıtın * Soğutun, konuşturun * Gerin ve yaşayın *Silkeleyin * Tohumlayın *Başlayın * Karıştırın ve bırakın * Harcayın *Vites değiştirin * Evren ile iletişim kurun * Tatilde seyahat edin *Dağıtın * Tutun * Yumuşatın * Büyü yapın *Tahtaya vurun * Bekleyin * Bırakın

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2022 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı