Bebeğinize Fransız Kalın : Amerikalı Bir Anne Fransız Usulü Ebeveynliğin Sırrını Keşfediyor - Druckerman, Pamela

Bebeğinize Fransız Kalın : Amerikalı Bir Anne Fransız Usulü Ebeveynliğin Sırrını Keşfediyor

Pamela Druckerman

Yayınevi: Gün Yayıncılık

Yayın tarihi: 02/2017

ISBN: 9786054540525

Türkçe | 344 Sayfa | 13.5 x 19.5 cm

Tür: Bebek ve Çocuk Sağlığı

Amerikalı Bir Anne Fransız Usulü Ebeveynliğin Sırrını Keşfediyor…

Amerikalı gazeteci Pamela DRUCKERMAN Paris’te yaşadığı sırada bebek sahibi olduğunda “Fransız usulü bir ebeveyn” olmak gibi bir niyeti yoktu. Ta ki Fransız bebeklerin daha iki-üç aylıkken gece boyu deliksiz uyuduğunu, haşlanmış sebzelere bayıldıklarını ve ebeveynleri keyifle cafélerini yudumlarken bir kenarda sakince kendi başlarına oynayabildiklerini keşfedene dek!   

Dahası tüm bunları yaparken bu çocuklar gayet canlı, meraklı ve yaratıcı görünüyorlardı. Bu nasıl olabilir? İşin sırrı nedir?

Bez çantasına sıkıştırdığı not defteri ile Pamela, bunun nedenini nasılını öğrenmeyi kafasına koyar. Fransızların sadece farklı bir ebeveynlik yaklaşımları olmadığını, çocuğun aslında kim (ya da ne) olduğuna dair de bambaşka bir bakış açıları olduğunun farkına varır.

Bébéğinize Fransız Kalın! Çok eğlenceli bir diller yazılmış bir aydınlanma hikâyesi…

Bu kitap tüm kendi yetişkinlik hayatlarını şifalandırmak, parlak, iyi huylu ve maceracı çocuklar yetiştirmek isteyen ebeveynler için…

“An itibarıyla sekiz yıldan fazladır ebeveynim ve itiraf etmeliyim ki, hiçbir ebeveynlik kitabını bitiremedim. Fakat bu, karşı konulamaz bir kitap.”
-Slate

“Üç çocuk büyüten Druckerman kendisiyle dalga geçmeyi iyi biliyor. Kitapta uyku savaşlarını kazanmanın ipuçları da yer alıyor.”
-Daily Mail, London

Pamela Druckerman International New York Times’ın katkıda bulunan yazarlarından ve The Wall Street Journal’ın eski dış ilişkiler muhabirlerindendir. Druckerman, The Washington Post ve Marie Claire’de de çalıştı. Bébéğinize Fransız Kalın! Tam 27 dile (Moğolca da dâhil) çevrildi. Kitap İngiltere, Amerika ve Almanya’da satış listelerinde ilk ona girdi.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı