%10
Bir Başka Aşk - Karasu, Berkan

Bir Başka Aşk

Berkan Karasu

Yayınevi: Kutlu Yayınevi

Yayın tarihi: 07/2020

ISBN: 9786257920698

Türkçe | 74 Sayfa | 13,5 x 19,5 cm

Tür: Senaryo

  • 13,50 TL

 Türk Tiyatrosunda bir ilk. Daha önce “Bir Buket Aşk” isimli oyun ile izlediğimiz karakterler şimdi hayatlarına “Bir Başka Aşk” ile devam ediyorlar. Namı Diğer Bir Buket Aşk 2, Kutlu Yayınevi logosu ile devam oyunu olarak şimdi sizlerle.

“Hayatlarımızı Benzer Yanları ile Farklı Yaşıyoruz.” cümlesinden yola çıkarak yazdığım “Bir Buket Aşk” oyunundan sonra, benzer yanlarımız ile yaşamaya devam ettiğimizi fark ettim. Durum böyle olunca önceki oyunun devamı niteliğinde bir oyun daha çıktı ortaya. Adı da “Bir

Başka Aşk” oldu. Namı Diğer Bir Buket Aşk 2. Kısaca, bir tiyatro serisi.

Farklı bedenlerin içinde, farklı isimlerin anlamlandırdığı hayatlarda aynı süreci yaşıyoruz. Oyunda yeni tanışan, evlenen ya da hayatlarını ayıran çiftlerin karşılaştıkları sorunların aynı olduğunu göreceksiniz.

“Bir Başka Aşk” içinde kendinizi bulabileceğiniz bir tiyatro oyunu. Bu aynılıkta, farklı dünyalar oluşturabilmeniz dileği ile...

Bir Başka Aşk hakkında bir yorum: “Her şey aynıymış gibi, her şey çok çok farklıymış gibi…” Senaryoyu okuyup bitirdiğimde böyle söyledim. “Bir Buket Aşk” kadar iyi kurgulanmış bir öykü, güçlü bir anlatım. Karakterler öyle iyi anlatılmış ki, çevremde tanıdığım bazı insanlar tam da böyle. Hayatın içine tutulan bir ayna sanki. Olaylar ustaca düğümlenip ustaca çözümlenmiş. Son satırı da okuyup bitirdiğimde, içimden bu oyunu sahnelemek geçti. Bir metnin ilham verici olması bu değil de nedir… (Nursen TUNCER)

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2022 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı