%10
Bırak Deli Desinler : Yaratıcı Girişimciler İçin Bir Rehber - Rottenberg, Linda

Bırak Deli Desinler : Yaratıcı Girişimciler İçin Bir Rehber

Linda Rottenberg

Yayınevi: CEO Plus

Yayın tarihi: 07/2019

ISBN: 9786050963359

Çevirmen : Eda Aksan

Türkçe | 280 Sayfa | 13,6 x 21 cm

Tür: İş Yönetimi

  • 29,25 TL
  • 32,50 TL

Girişimciliğin altın kuralları öyle bir ürünü kim satın alır? Benzeri mutlaka yapılmıştır. Çok zor bir piyasa. İstesen de öyle bir şirket kuramazsın. Sermayeyi nereden bulacaksın? Büyük şirketler çoktan o işe girmiştir. Ne saçma bir fikir. Delirdin mi sen?

Bir girişimcinin, yolculuğunun başındayken duyacağı bu sözler, aslında işin doğasından kaynaklanır. Uluslararası girişimcilik platformu Endeavor’ın kurucusu Linda Rottenberg’e göre, “Size deli demiyorlarsa, yeterince büyük düşünmüyorsunuz.” Pazarlanabilir bir ürüne dönüşecek bir fikri olan ya da çalıştığı organizasyonu dönüştürecek bir süreç geliştirmiş herkes girişimci olabilir. Bırak Deli Desinler, girişimcilik macerasına atılmadan önce mutlaka okunması gereken bir yol haritası.

Kitabın adında “deli” geçse de, Rottenberg’in ayakları yere çok sağlam basıyor.
Financial Times

Linda, yıllar boyunca dünyanın dört bir yanındaki iş insanlarından öğrendiği püf noktalarını yeni girişimcilere öğretti. Bu muhteşem kitapta da kendi işini kurma macerasına atılmak isteyenlerle bildiklerini paylaşıyor.
Reid Hoffman LinkedIn’in kurucusu

Artık hepimizin bir girişimci gibi düşünmeye ihtiyacı var. İlham verici hikâyesi ve başarılarıyla Linda, bize korkularımızdan arınıp şirketlerimizi nasıl daha iyi hale getirebileceğimizi gösteriyor.
Sheryl Sandberg Facebook GMY, LeanIn.org’un kurucusu
Yazar Hakkında :
Amerikalı iş insanı Linda Rottenberg, girişimciliği destekleyen ve kâr amacı gütmeyen bir platform olan Endeavor’ın CEO’su ve kurucusu. Rottenberg, TIME dergisinin “21. Yüzyılın 100 Yenilikçisi” seçkisinde yer aldı. "Girişimcilere fısıldayan kadın" olarak tanınan yazarın kurduğu Endeavor, Harvard ve Stanford işletme okullarında vaka çalışmalarına konu oldu. Rottenberg, dünyanın en önemli girişimci mentorları arasında gösteriliyor.

 

Motor Kurye ile Teslim
Bu Ürünün Bulunduğu Şubelerimiz:
  • pandora.com.tr
  • Beyoğlu

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı