%20
Bu Kitapla Cesaretin Kilidini Açın - Usmar, Jo

Bu Kitapla Cesaretin Kilidini Açın

Jo Usmar

Yayınevi: Pegasus

Yayın tarihi: 06/2024

ISBN: 9786254105395

Çevirmen : Sedat Karabay

Editör : Çiçek Eriş

Karton Kapak | Türkçe | 200 Sayfa | 13 x 17 cm

Tür: Kişisel Gelişim

  • 280,00 TL

BU KİTAPLA CESARETİN KİLİDİNİ AÇIN

Korkularınızın üstesinden gelin, hayatınız değişsin.

ANKSİYETE SEMPTOMLARIYLA BAŞA ÇIKMAK
KORKULARIN TEMELİNE ULAŞMAK
ENGELLERİ AŞMAK
KENDİNİ SABOTE ETMEYİ BIRAKMAK
OLUMSUZ KALIPLARI KIRMAK
DAHA CESUR VE GÜÇLÜ HİSSETMEK

Hepimiz bazen korkarız ve bu son derece doğaldır. Ama korku sizi hayatınızı yaşamaktan alıkoyuyorsa, tekdüze bir yaşama saplanıp kalmış gibi hissetmenize neden oluyorsa ve harekete geçmenizi engelliyorsa artık değişim zamanı gelmiş demektir.

Jo Usmar, korkularınızla savaşmanıza yardımcı olmak üzere tasarladığı bu kısa ve anlaşılır rehberde size bir yandan cesur, bağımsız ve kendinden emin hissetmenin basit ve etkili yollarını gösterirken bir yandan da stratejiler ve örnekler sunuyor. Korkularınızın üstesinden gelmek hayatınızın kontrolünü geri almanıza olanak tanıyacak, böylece siz de değişiklikler yapabilecek, seçim şansınız olduğunu kabul edebilecek ve hayatın önünüze çıkardığı engellerle savaşabileceğinizi fark edeceksiniz. Kaygı, çağımızın en büyük zihinsel sağlık sorunlarından biridir. Bu rehber, karamsar bir “başa çıkma” kitabı değil, “korkuyu hisset ve yine de yap” bakış açısına modern bir yaklaşımdır.


YAZAR HAKKINDA
Jo Usmar gazeteci ve editördür. Stylist ve Fabulous dahil olmak üzere çeşitli yayınlara katkıda bulunmuştur. Ayrıca Cosmopolitan
için düzenli bir ilişki sütunu kaleme almıştır. Televizyon ve radyoda yaşam tarzı ve ilişki sorunları gibi konularda röportajlar vermiştir. Yazarın Bu Kitapla Başarının Kilidini Açın ve Bu Kitapla Cesaretin Kilidini Açın kitaplarının yanı sıra Dr. Jessamy Hibberd’la birlikte kaleme aldığı Bu Kitapla Farkındalığın Kilidini Açın, Bu Kitapla Öz Güvenin Kilidini Açın, Bu Kitapla Sakinliğin Kilidini Açın, Bu Kitapla Mutluluğun Kilidini Açın, Bu Kitapla Uykunun Kilidini Açın ve Bu Kitapla Güzelliğin Kilidini Açın adında altı kitabı daha bulunmaktadır.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2024 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015