%0
Dış Ticaret İşlemleri ve Muhasebesi - Karagül, Mehmet

Dış Ticaret İşlemleri ve Muhasebesi

Mehmet Karagül

Yayınevi: Nobel

Yayın tarihi: 10/2008

ISBN: 9786051330655

Türkçe | 180 Sayfa | Büyük boy  |  16 x 23,5 cm

Tür: Finans-Muhasebe

  • 25,00 TL

Ulaşım ve iletişim imkânlarının artması, arz ve talep fazlalıklarının ortaya çıkması, ister istemez ülkeleri, firmaları ve bireyleri daha fazla dış ticaret işlemleriyle meşgul olmaya zorlamıştır.

Dış ticaret işlemelerinin mali, bürokratik ve risk kapsamında birçok külfete ve maliyete haiz olması, yapılışı konusunda uzmanlığı gerektirmektedir. Bu nedenle; gerek firmaların, gerekse kamunun dış ticaret konusunda yetişmiş işgücü ihtiyacını karşılayabilmek üniversitelerin önemli görevlerinden biri haline gelmiştir. Söz konusu görev gereğince; bu alanda ilgi duyan öğrencilere temel bilgi kaynağı olması amacıyla bir dönemde işlenebilecek düzeyde ve ilgili konuda temel bilgileri aktarabilmek için konular itibariyle geniş olmakla birlikte, konuların ele alınmış ve örneklendirme itibariyle dar kapsamlı bir kaynak kitap oluşturulmaya çalışılmıştır.

Bu kitabın hazırlanması aşmasında, özellikle ailemin göstermiş olduğu anlayışa içtenlikle teşekkür etmeyi bir borç addediyorum. Ayrıca hata yapmamanın tek çaresinin hiçbir iş yapmamak olduğunu bildiğimiz halde, sizlerin anlayışına sığınarak hata yapmak pahasına da olsa böylesi bir çalışmayı ortaya koyduk. Hata ve eksiklerden dolayı uyarılarınızı bekler, tüm okurlara sağlık ve başarılar dilerim. -Tanıtım Yazısı’ndan-

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı