Diyet Yemekleri - Gümüş, Metin

Diyet Yemekleri

Metin Gümüş

Yayınevi: Kar

Yayın tarihi: 05/2005

ISBN: 9789756155158

Türkçe | 195 Sayfa |

Tür: Beslenme-Diyet

Fazla kilolardan kurtulmak için çözüm aç kalmak değil. Sağlıklı ve dengeli beslenmek anahtar olmalı. Beslenmenize dikkat etmek zorundasınız, çünkü bu sayede hem doğabilecek sağlık problemlerini ortadan kaldıracak hem de güzel bir vücuda sahip olabileceksiniz.
Diyet yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli husus, sağlığınıza zarar vermemektir. Diyet ürünler zayıflatır diye bir kanun yoktur, hatta fazla tüketildikleri zaman hem daha fazla kilo almanıza sebep olabilir hem de sağlığınızı tehdit edebilirler.
Birçok diyet reçetesi görmüş, uygulamış olabilirsiniz. Ama doğru bir diyet değilse, verdiğiniz kiloları tekrar ve hatta daha fazlasıyla geri alabilirsiniz. Üzülmeyin, bu kiloları tekrar verecek ve bir daha almayacaksınız. Nasıl mı? Bu kitap sayesinde.
Bu kitapla kendi diyet yemeklerinizi yapacak ve kesin sonuca ulaşabileceksiniz. Bu sayede hem zayıflayacak, hem verdiğiniz kiloları tekrar almayacak hem de sağlıklı beslenmiş olacaksınız. Kitapta yer alan diyet yemekleri doğal besinlerden oluştuğu ve hiçbir katkı maddesi içermediği için sağlığınızı tehdit etmeyecek ve gönül rahatlığıyla diyetinizi uygulayabilmenizi sağlayacaktır.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı