%26
Dövüş Kanunları  - Darwin, Alexander

Dövüş Kanunları

Alexander Darwin

Yayınevi: Athica

Yayın tarihi: 06/2024

ISBN: 9786256335172

Çevirmen : Gamze Tarımcıoğlu

Editör : Ülkü Cerit

Karton Kapak | Türkçe | 512 Sayfa | 13,5 x 21 cm

Tür: Fantastik

  • 355,20 TL

Geri kalanı buna mecbur kalmasın diye biz savaşıyoruz
“Karmaşık bir bilim fantezi dünyasına karşı harekete geçen bir Masterclass.” – SUNYI DEAN, Kitapyiyenler’in yazarı

Uzun zaman önce savaşın tahrip ettiği bir dünyada, uluslar bir daha asla kitle imha silahları kullanmamak için ateşkes antlaşması yaptılar. Bunun yerine, Grievar Şövalyeleri olarak bilinen yüksek vasıflı savaşçılar, yumruk yumruğa dövüşerek kendi uluslarını temsil ettiler.

Murray Pearson vatanını kedere boğan bir kaybın üzüntüsünü yaşayana kadar ünlü bir şövalyeydi. Ama artık yeni kahramanı keşfetmenin zamanı gelmişti.

Cego adlı yetim bir çocuk acımasız yeraltı savaş arenalarında kendini göstermeye çalışır. Murray’ye göre, bu çocuk dünyanın en prestijli savaş akademilerinde kendini geliştirmek için her şeyini feda etmeye hazırdır. Ama her şeyden önce yeraltı arenalarında kendini kanıtlamak zorundadır. Acaba Cego hayatta kalabilecek midir?

“Dövüş sanatlarının ve gösterilerin ustası tarafından yazılan, savaşçılar  hakkında bir kitap.” –EVAN WINTER, The Rage of Dragons’ın yazarı

“Darwin, şiddeti, iyi icra edilmiş bir sonenin ritmi gibi büyüleyici bir biçimde kaleme alıyor. Olay örgüsünü zarafetin yumuşaklığı ile adeta kemikleri kıracak bir yumruğun şiddeti gibi işliyor. Hikâyeyi katman katman esneterek, tatmin edici ve şaşırtıcı bir şekilde ilerletirken, bir sonraki cildi merakla bekleten bir sona ulaştırıyor.” – THE NEW YORK TIMES

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2024 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015