%16
Düşmanlar : Muhalifler 2  - Meyer, Marissa

Düşmanlar : Muhalifler 2

Marissa Meyer

Yayınevi: Dex

Yayın tarihi: 08/2019

ISBN: 9786050965834

Çevirmen : Serkan Göktaş

Türkçe | 692 Sayfa | 13,8 X 21 cm

Tür: Fantastik

  • 57,96 TL

Muhalifler üçlemesinin heyecanı
ikinci kitapta tüm hızıyla sürüyor….

Zaman daralıyor…
Aşkları dünyayı kurtarabilir.
Ama birbirlerinin en kötü kâbusu da olabilirler.

Nova her adımda yol ayrımına biraz daha yaklaşıyor ve ikiye bölünen hayatı giderek karmaşıklaşıyor…

O, bir tarafıyla Uykusuz. Her geçen gün Muhaliflerin güvenini kazanan, Adrian ve ekibiyle birlikte Gatlon şehrindeki zayıfları korumak, düzeni sağlamak için savaşan bir dâhi.

Diğer tarafı ise Kâbus; Muhalifleri yok etmeye kararlı bir Anarşist. En çok ihtiyaç duyduğu anda onu yapayalnız bırakan, ailesinin ölümüne göz yuman sözde kahramanlardan alacağı intikamın hayallerini kuruyor.

Ama o en çok da Nova… Birbirine zıt roller arasına sıkışmış; baş düşmanlarının oğluna, Adrian’a duyduğu hisler yüzünden ne yapacağını bilemeyen bir kahraman.

Muhalifler üçlemesinin ikinci kitabı Düşmanlar’da sınırlar belirsizleşiyor, iyilikle kötülük arasındaki çizgi bulanıklaşıyor. Gizli silahlar, suçlular, sırlar ve ikiye bölünmüş karakterler arasında, karşı konulmaz duygular filizleniyor.


Yazar Hakkında:
ABD’nin çok satan gençlik-fantastik-bilimkurgu yazarlarından olan Marissa Meyer, Pacific Lutheran Üniversitesi’nin Yaratıcı yazarlık ve Çocuk Edebiyatı bölümünden mezun olduktan sonra, Pace Üniversitesi’nin yayıncılık bölümünü tamamladı. Bir Ay Günlüğü Kitabı serisinden sonra şimdi de Muhalifler serisi ile tüm dünyada okunmaya devam eden Meyer, ikiz kızları ve eşi ile Amerika’da yaşamakta ve editörlük yapmaktadır.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2022 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı