Düşündüğünü Sandığın Şeyi Gerçekten Düşünüyor musun - Baggini, Julian

Düşündüğünü Sandığın Şeyi Gerçekten Düşünüyor musun

Julian Baggini

Yayınevi: HitKitap

Yayın tarihi: 02/2008

ISBN: 9789944198035

Yazar : Jeremy Stangroom

Çevirmen : Mehmet Pozam

Türkçe | 182 Sayfa | 13,5 x 21 cm

Tür: Genel Felsefe

Beyninizi felsefi bir sağlık testinden geçirmeye var mısınız? Merak etmeyin, acıtmayacak! Düşünceleriniz kendi içinde tutarlı ve uyumlu mu? Yoksa bir çelişkiler yumağı mı? Sorulduğunda, İbrahim Tatlıses'in Mozart'tan daha büyük bir sanatçı olduğunu söylemiyor olabilirsiniz ama gerçekte böyle olduğunu düşünüyor olamaz mısınız?

Neleri gerçekten düşündüğümüz kavranılması çok zor ve karışık bir durumdur. Bu kitap neyi, nasıl düşündüğümüz konusunda bize bazı eğlenceli düşünme şekilleri sunuyor ve şaşırtıcı sonuçlar ortaya çıkarıyor.

On iki farklı testin sorularını yanıtlar ve puanlarınızı hesaplarken hem hoş vakit geçirecek hem de kendinizi çok farklı bir biçimde tanıyacaksınız. İçinizde zaten bulunan ama farkında olmadığınız bir başka kişiyi keşfedeceksiniz.

Kitabın sonlarına doğru, büyük ihtimalle artık düşündüğünüzü sandığınız şeyin bir zamanlar düşündüğünüzü sanmış olduğunuz şey olmadığını düşüneceğinizi sanıyoruz! Çok mu karışık oldu?

Bizim düşündüğümüze gelince; kitabın biraz akıl karıştırıcı, biraz huzur kaçırıcı, fakat hayli eğlenceli olduğunu söyleyebiliriz.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı