%15
Duygusal Yemeden Kurtulma : Ücretsiz CD ve DVD İle Birlikte - McKenna, Paul

Duygusal Yemeden Kurtulma : Ücretsiz CD ve DVD İle Birlikte

Paul McKenna

Yayınevi: Pegasus

Yayın tarihi: 02/2017

ISBN: 9786053438847

Çevirmen : Sevinç Seyla Tezcan

Türkçe | 240 Sayfa | 14,5 x 21 cm

Tür: Beslenme-Diyet

  • 31,24 TL
  • 36,75 TL

Daha az mı yemek istiyorsunuz? 
Duygularınızı Kontrol etmek için mi yiyorsunuz? 
Kilonuz konusunda hayal kırıklığı ve çaresizlik hissettiğiniz oldu mu? 
Gıdalar, kendiniz ve yaşam hakkında farklı hissetmeyi ister miydiniz? 
Öyleyse bırakın Paul McKenna size yardımcı olsun! 
Duygusal yeme Batı dünyasında bir numaralı obezite nedenidir. 
Fakat Paul McKenna, insanlara kilo vermelerinde yardım etme misyonunda çığır açıcı bir buluş yapmıştır. 
Bu olağanüstü yeni sistem aşırı yemenin kaynağını tümüyle yok etmek için kilo verme konusunun temeline inmeyi amaçlıyor. Bu kitap, CD ve DVD setindeki program dinamik, kalıcı bir değişim gerçekleştirmek için tasarlanmıştır. Bedeninizin, yiyeceklerle ve tüm yaşamınızla olan ilişkisini dönüştürmenize yardımcı olacak bir yeniliktir. Paul McKenna’nın başarılı olmanızda ve hayal edebileceğinizin ötesinde özgüvenli olup mutluluk duygusunu hissetmenizde size yardım etmesine izin verin. 
Paul McKenna hayal kırıklığı ve yiyecekle avunma şeklindeki tatmin edici olmayan bir döngüden kurtulmanıza yardımcı olmak istiyor. Kilo vermeniz, özgüven kazanmanız, özgürlüğe ve duygusal bilgeliğe ulaşmanız için içsel gücünüzü bulmanızda size yardımcı olmayı amaçlıyor. 
PAUL McKenna yirmi yıldan uzun bir zaman boyunca milyonlarca insana sigarayı bırakma, kilo verme, uykusuzluk sorununu giderme, stresle başa çıkma ve özgüveni artırma konularında yardımcı olmuştur. Dünya çapında 42 ülkede yüz milyonlarca insan televizyon aracılığıyla onu takip etmiştir. 
Paul İngiltere’nin kitapları en çok satan kurgu-dışı yazarıdır. Kitapları üç yılda üç milyondan fazla satmıştır. Hollywood film yıldızları, altın madalyalı olimpiyat sporcuları, rock yıldızları, önde gelen başarılı iş insanları ve kraliyet ailesi üyeleriyle kendi eşsiz kişisel dönüşüm markası çalışmalarını yürütmüştür. Bu ister yaşam boyu süren bir fobi, ister bir bağımlılık olsun, derinde yatan meseleleri birkaç günlük bir süreçte çözerek insanların yaşantılarındaki küçük değişikliklerin büyük sonuçlar doğurabileceğini göstermiştir.
Şimdi sıra sizde!

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı