Ebeveynlerin Gücü Adına    - Baca, Ümit

Ebeveynlerin Gücü Adına

Ümit Baca

Yayınevi: Nisan

Yayın tarihi: 02/2022

ISBN: 9789758675616

Türkçe | 296 Sayfa | 13,5 x 19,5 cm

Tür: Aile

Evinde sevgi dili hakim olan, hoşgörülü, çocuklarının en büyük destekçisi, onları her haliyle kabul eden, işbirliğine açık aileler, o canlara can katmaya devam ederlerken; gözünün önünde olduğu halde göremeyen, kalbi çocuğunun kalbine bu kadar yakınken sevemeyen, o kalbe dokunamayan; kulakları kulaklarına değmişken duyamayan anne babalar da o canları soldurmaya devam ederler.

İşte...
Mahremiyet eğitimi de en çok güvenin, huzurun hakim olduğu, cana can katılan ailelerde doğru şekilde verilir.

Çocuklarınıza ulaşmakta zorlanıyorsanız, dünya bu kadar hızla dönerken siz çocuklarınızın dönüşümüne ayak uyduramıyorsanız, bazen kara kara düşünüp “Şimdi ben ne yapacağım?” diyorsanız, doğru yerdesiniz demektir; çünkü bu kitap çocuklarınızla aranızdaki buzdan kaleleri yıkıp, kalpten kalbe köprüler inşa etmek için eğitimci bir anne tarafından yazıldı.
Mahremiyet eğitiminden tutun da okul başarısı, ödevler, sorumluluk kazandırma, özgüven, teknoloji bağımlılığı, kardeş kıskançlığı, ödül-ceza, akran zorbalığı, cinsel eğitim, babalık eğitimi ve din eğitimine kadar... pek çok konuya ışık tutacak bir eser şu an size göz kırpıyor.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2022 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı