En Güzel Casus Hikayeleri - Yazıcıoğlu, Sinem

En Güzel Casus Hikayeleri

"Yaşam içerisinde bu kadar etkin - her ne kadar biz bu etkiyi çok dolaylı algılasak veya çoğu zaman hiç farkında olmasak da- bir yer kaplayan böyle bir alan , doğası gereği edebiyat için de çekiciydi. Bu kouda sayısız roman, öykü, makale yazıldı. Bazı yazarlar sadece bu konuda ün sahibi oldular. Bazıları da yazdıklarının nesnesi olan konunun bir aracı olarak kullanıldılar.

I. Dünya Savaşı'ndaki istihbarat çalışmalarından 2. Dünya Savaşı'ndaki Hitler karşıtı faaliyetlere... Hindistan'ın kaderini belirleyen ingiliz casuslarına... IRA itirafçılarından Çarlık Rusya'sının balo salonlarına kadar uzanan; değişik yazarlardan seçilmiş 23 güzel öykü."

Kendilerine karşı olanların "casus" kendileri için çalışanların "Gizli Servis" elemanı sayıldığı bir dünyaya, birbirinden değişik yazarların kalemlerinden çıkmış öykülerle yapılacak bir yolculuğa ne dersiniz?

Bu gerilim, hırs, inanç, aşk ve ölüm gibi insanın yüzyıllar boyunca temel koularını da içeren, birbirinden değişik kalemlerden keyifli bir yolculuk!

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2022 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı