%10
Eriyen Ülkenin Sırları - Turgut, Pelin

Eriyen Ülkenin Sırları

Pelin Turgut

Yayınevi: Ganj

Yayın tarihi: 04/2018

ISBN: 9786055006815

Türkçe | 96 Sayfa | 13.5 x 21 cm

Tür: Roman Öykü

  • 16,20 TL
  • 18,00 TL

Bir varmış, bir yokmuş. Zamanın olmadığı yerde, karanlığın verdiği nefesten kırmızı göbekli bir Büyük Yılan doğmuş. Bu kırmızı göbekli Büyük Yılan her nefesiyle kıvılcımlar saçar, hikâyeler getirirmiş. Sonsuz ışığının eteklerinde hayaller yaşar, sularında âşıklar yüzer, topraklarında devler uyurmuş.
 
Yağmurlu günün birinde bu hikâyeler bir araya gelmeye karar vermiş ve senin karşına dikilmiş. Kırmızı göbekli Büyük Yılan bir kez daha nefes vermiş, davullar çalınmış, uzaylılar ağlamış, haritalar dile gelmiş. Ve sonunda hepsi aynı nefeste sen olmuş.
 
Eriyen Ülkenin Sırları benliğinizdeki kıvılcımları uyandıran büyülü, şiirsel, büyüklere masallar tadında bir yolculuk. İçinizde yeşermiş umut tohumlarını sulayan ve evreni bir arada tutan görünmez bağlara gözlerinizi açacak bu minik hikâyeler bütünü, yeni bir dünyaya doğru yelken açmış herkesin hikâyesi.

Pelin Turgut: 1975 doğumlu. Siyaset Felsefesi okudu. Yenilikçi sinemanın adresi !f İstanbul Uluslararası Bağımsız Film Festivali ve !f Senaryo Lab’in kurucularından. Aynı zamanda Reuters, Time dergisi ve The Independent gibi yayınlar için Türkiye muhabirliği yaptı. Hikâye anlatıcılığı, ritüel, hareket ve mitolojiyi bir araya getiren iyileşme ve hayat veren hikâyeler yaratmaya odaklı özgün eğitimlerini Avrupa çapında yürütüyor. Büyük küçük birçok insana hikâye anlatıyor. Eriyen Ülkenin Sırları yazarın ilk kitabı.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı