%0
Fizik 1 : Teknolojinin Bilimsel İlkeleri - Kolektif

Fizik 1 : Teknolojinin Bilimsel İlkeleri

Kolektif

Yayınevi: Akademisyen Kitabevi

Yayın tarihi: 03/2022

ISBN: 9786258037661

Karton Kapak | Türkçe |

Tür: Fizik-Astronomi

  • 250,00 TL

 Meslek okullarının birçok bölümlerinin birinci sınıflarında okutulan Fizik I (Teknolojinin Bilimsel İlkeleri) dersinin içerikleri, bölümlerin özelliklerine göre etkili anlatım şekilleriyle ortak konulardan oluşmaktadır. Bütün bölümlerinin ders içerikleri titizlikle incelenerek oluşturulan kitabımızda, Fizik (Teknolojinin Bilimsel İlkesi) dersinin yedi ünite daha önceki kitabımızda ele alınmıştı. Şimdiki kitabımızda bu konulara ait özel sorular hazırlanarak öğrencilerimizin pratik yapması açısından faydalı olacağı düşünülmüştür. Bu yönden kitabımız, meslek yüksekokulunda bu derse giren öğretim elemanları ve öğrenciler için fizik dersinin daha iyi anlaşılması yönünden iyi bir kaynak olacaktır.

Kitabımız oluşturulurken gerek Türkçe’ nin kullanımı gerek bilimsel kavramlar yazılırken ne kadar özen gösterilse de gözden kaçan yanlışların bulunması olasıdır. Bunları bulup bizi bilgilendiren okuyucularımıza teşekkür ederiz.

Fizik temellerinin birinci kısmını ele alan Fizik I (Teknolojinin bilimsel ilkeleri) kitabımızdan sonra kitabımızın devamı olan Fizik I (Teknolojinin bilimsel ilkeleri) konu özeti ve soru bankası kitabımız hazırlanmıştır.

Fizik için şu an satın alabilecekleriniz

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2024 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015