%25
Good Business : Liderlik Akış ve Anlam Yaratma - Csikszentmihalyi, Mihaly

Good Business : Liderlik Akış ve Anlam Yaratma

Mihaly Csikszentmihalyi

Yayınevi: Okuyanus

Yayın tarihi: 01/2017

ISBN: 9786059318372

Çevirmen : Nalan Tümay

Türkçe | 308 Sayfa | 13,5 × 19,5 cm

Tür: İş Yönetimi

  • 36,00 TL
  • 48,00 TL

BUGÜNÜN VE GELECEĞİN İŞ HAYATINDA TATMİN DUYGUSU NASIL YARATILACAK?
 
İnsanların hakiki tatmine ulaşmasını hedefleyen bilinç halini keşfederek “Akış” kavramını yaratan; Tony Blair, Bill Clinton gibi liderlere, Super Bowl şampiyonu Jimmy Johnson’a ilham veren pozitif psikolojinin en önde gelen ismi Mihaly Csikszentmihaly, Good Business’da iş dünyasındaki tatminin yollarını anlatıyor.
 
KÂRDAN ÖNCE İNSAN
Csikszentmihalyi, iş dünyasının liderlerine akışı nasıl destekleyeceklerini ve ruhsal enerjilerini çalışanların, müşterilerin ve hatta kendilerinin mutluluğunu artırmada nasıl kullanacaklarını gösteriyor. Bir faaliyete kendini tam olarak verebilme kapasitesi olan “akış” tanımını kullanarak, çalışanların içlerindeki cevheri ortaya çıkarmayı ürün ve karlılığın önüne koyan bir iş yerinin şemasını çiziyor.
 
Pek çok CEO’nun hırsları dilden dile dolaşırken, gerçek anlamda vizyon sahibi liderler kendileri kadar başkaları için de yararlı olacak hedeflere inanıyorlar. Dünyanın en önemli CEO’larının görüşlerinin yer aldığı Good Business’da en alt düzeydeki çalışanlardan yöneticilere kadar, tüm pozisyonlardaki kişiler için iş hayatının iyileştirilmesine dair alınacak dersler var. Good Business değişen iş dünyasında bireylerin sağladıkları katkıya değer veren herkes için klasik haline gelecek.
 
“Refah ve kazanım psikolojisinin temel kitabı.”   -Peter DRUCKER, Management Challenges for the 21st Century’nin yanı sıra yönetim ve ekonomi üzerine elliden fazla kitabın yazarı
 
“Çok etkili ve tam zamanında gelen bir kitap …insani kurumların optimal sonuçları nasıl elde edeceklerine dair dünya görüşümüzü kesin olarak şekillendirecek benzersiz bir katkı sunuyor.”   -Warren BENNIS University of Southern California’da işletme profesörü ve Geeks and Geezers: How Era, Values and Defining Moments Shape Leaders kitabı yazarlarından.
 

 

Motor Kurye ile Teslim
Bu Ürünün Bulunduğu Şubelerimiz:
  • pandora.com.tr
  • Beyoğlu

Good Business için şu an mevcudu olmayanlar

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2020 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı