Güneşin Karanlığında - Connelly, Michael

Güneşin Karanlığında

Michael Connelly

Yayınevi: Altın

Yayın tarihi: 06/2007

ISBN: 9789752108431

Çevirmen : Esat Ören

Türkçe | 448 Sayfa |

Tür: Roman Öykü

Mickey Haller lüks arabasıyla Los Angeles'ın dörtbir yanındaki mahkemeler arasında mekik dokuyan bir ceza avukatıydı. Müvekkillerinin arasında asi motosikletçilerden tutun da sahtakarlara, ayyaş şöförlere ve uyuşturcu tascirlerine dek her türlü insan vardı. Ona göre yasalar, suçluluk ya da suçsuzluk konularıyla ilgilnemezdi... Yasalar, manipülasyon ve pazarlık demekti. Tabi, bazen de adalet.

Barda tanıştığı bir kadının taciz edildiği iddiasıyla tutuklanan Beverly Hills'li zengin bir playboy, kendini savunması için Haller'i tutar. Aralarında "Kaymaklı" dava olarak adlandırdıkları bu durum, her ceza avukatının düşlerini süsleyecek kadar önemlidir. Haller bu işin meslek hayatındaki en kolay dava olacağına inanır.

Fakat çok yakın bir dostu cinayete kurban gidince Haller suçsuzluğunu kanıtlamaya çalıştığı müvekkilinin ateş kadar yakıcı biri olduğunu fark eder. Bu işten zarar görmeden yakasını sıyırabilmek için elindeki her türlü taktiği kullanması gerekmektedir.

"Michael Connelly ceza avukatlarının dünyasını avucunun içi kadar iyi tanıyor. Kitaplarının büyük bir okur kitlesine hitap etmesinin nedeni, bu yaptıyla bir kez daha anlaşılıyor. Güçlü kalemiyle yarattığı öykünün hızlı temposu, beklenmedik gelişmeleri okuyucuyu adeta büyülüyor. Muhteşem yazardan yine muhteşem bir roman." Scott Turow

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı