Hz Muhammed Sav İle Salkım Söğüt Gölgesinde - Yüce, Burçak Alparslan

Hz Muhammed Sav İle Salkım Söğüt Gölgesinde

Burçak Alparslan Yüce

Yayınevi: İkinci Adam

Yayın tarihi: 07/2014

ISBN: 9786051285993

Türkçe | 348 Sayfa | 13,5 x 19,5 cm

Tür: Din / İslamiyet

Çocukken yaşadığımız sitede bir söğüt ağacı vardı. Yazın bu ağacın gölgesinde oturmak bana çok keyif  ve huzur verirdi. Aynı duyguları bu kitabı yazarken de hissettim.

Eskiden beri severim söğüt ağaçlarını. İlle de salkım söğüdü. Aşağıya doğru eğilmiş o dalları bana çok manidar gelir. Sanki “ben kimim ki başımı yukarı kaldırayım” der gibi. O narin, zarif yapısıyla tevazulu  ve dik duruşu bana nedense Peygamber Efendi’mizi hatırlatır hep. Bence cennet, bir ikindi vakti söğüt ağacının gölgesinde Peygamberimiz ile oturup sohbet etmektir. Her mümin gibi ben de çok seviyorum Peygamberimiz Hz. Muhammed’i. Bu kitabın oluşum nedeni de zaten gönüllerin sultanını daha yakından tanıyıp O’nu örnek almak istememdir.Günümüzün en büyük sorunlarından biri belki de Peygamber Efendi’mizi ve hayatını tam anlamıyla algılayamıyor oluşumuz.

Burçak Yüce kaleme aldığı bu eserinde Peygamber Efendi’mizi 7’den 70’e hepimizin anlayacağı okunaklı, sade bir dil ile kişisel gelişim tadında bizlere sunmuş, okuması sizlere kalmış.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı