İyi Yaşam Günlüğü : Erkekler İçin 2015 - Koçak, Dilara

İyi Yaşam Günlüğü : Erkekler İçin 2015

Dilara Koçak

Yayınevi: Alfa

Yayın tarihi: 12/2014

ISBN: 9786051069975

Türkçe | 292 Sayfa | 13 x 19 cm

Tür: Beslenme-Diyet

Daha önce binlerce insan başardı. Bu yıl kendiniz için iyi bir şey yapın ve geleceğe yatırım için siz de yediklerinizi yazmaya başlayın.

İyi Yaşam Günlüğüyle kendinizi takip edin. Günlük ve haftalık kayıtlarınızı aylık ve yıllık olarak yapıp sonrasında resmin tamamına baktığınızda kendi vücudunuza ne kadar yatırım yaptığınızı, iyileri ve kötüleri kendi gözlerinizle göreceksiniz.

Bugün seçimlerinizi tekrar gözden geçirin ve kendiniz için en iyisini ve sağlıklısını seçin. Bazı küçük aksamalar hepimizin hayatında var, sakın vazgeçmeyin! Kaldığınız yerden devam edin, bu zayıflatan ve beslenmeyi öğreten ajandayla bir yıl sonunda bambaşka bir insan olabilirsiniz…

 Erkekler için spor destekleri, vitamin ve mineraller, erkek metabolizması ve sağlık, stres yemekleri, sıvı kaloriler, erkeklere özel 10 yiyecek, restoran yemekleri gibi günlük hayatta kullanılabilecek bilgilerin bulunduğu başlıklarla birlikte, “Taş Fırın diyeti”, “Erkekler harekete geçin”, “Şanslı erkekler”, “Erkek muhabbeti ve atıştırmalıklar” , “Göbeğin ve sen” gibi keyifle okunacak konular da yer alıyor.  Günlük aldığınız kalorileri yönetmenizi sağlayan "İyi Yaşam Günlüğü" her ay, sağlıklı beslenmeyi bir yaşam kültürü, bir alışkanlık haline getirmenize destek olabilecek yeni tüyoları paylaşırken, kişinin kendini düzenli olarak değerlendirmesini de kolaylaştırıyor.

KİTAPTA BULACAĞINIZ KONULAR

13 Adımda “İyi Yaşam”

Her 4 haftada yeni bir konuyla yenilenin.

 Türk Kası

Taşfırın Diyeti

Erkek Muhabbeti ve Atıştırmalıklar

Harekete Geçin

Stres Yemeleri

Şanslı Erkekler

Özel Günler Güzel Günler

Baştan Çıkaran Tatil

Vitamin ve Mineraller

Erkeklere Özel Yiyecekler

Spor Destekleri

İçtiğiniz Tehlike

Erkek Metabolizması ve Sağlık

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı