%0
Makine Teknolojisi Teknik Resim Temel Ders Kitabı - Şahin, Naci

Makine Teknolojisi Teknik Resim Temel Ders Kitabı

Naci Şahin

Yayınevi: Nobel

Yayın tarihi: 10/2021

ISBN: 9786056404863

Türkçe | 397 Sayfa | 19,00 x 27,00 cm.

Tür: Resim

  • 80,00 TL

Düşünen bir varlık olarak insan, düşündüklerini paylaşarak ve yaptıklarını, yapmak istediklerini kendisinden sonraki nesillere anlatarak birlikte hareket etme yeteneği kazanmış, çeşitli güçlüklerin üstesinden gelmiş, doğayı yeniden şekillendirmiş ve yeni uygarlıklar kurmayı başarmıştı. Son yirmi yılda iletişimin güçlenmesi ile tarihi bir eşik daha atlanmış oldu.
Teknik resim de bu iletişim ve ilerleme sürecinin ayrılmaz bir parçası olarak dijital çağdaki yerini almış bulunuyor. Malzeme, makine, inşaat, elektrik, mobilya, enerji ve son yıllarda hızla gelişen bilişim teknolojileri gibi üretim alanlarının tümünün başlangıç dili teknik resimdir. Teknik resim, fiziki ve düşünsel üretim yapılan her alanda kendimizi ifade etmenin öncelikli ortak araçlarından birisidir.
Tarihteki önemli gelişmelere icatlar eşlik eder. Toplumların kaderlerinin değişmesinde bu gelişmeler için çalışan, çabalayan; dünü, bugünü ve geleceği birleştirebilen teknik insanların sorumluluğu her zaman çok önemli olmuştur. Dün bir hayal olarak düşünülen uzayda yaşam kurmak bile artık hızla gerçeğe dönüşürken, ülkemizin geleceğinde yer alacak sizin gibi teknik insanların sorumluluğu yine büyük olacaktır. Uluslararası bir dil olan teknik resmi iyi öğrenmek sizin kendi geleceğinize atacağınız ilk büyük adımdır. Tümüyle yenilenmiş elinizdeki bu teknik resim kitabı ile bu adımınzda sizlere yardımcı olacağımıza inanıyoruz.
Başaracağınızdan hiç kuşkumuz yok, geleceğimiz sağlam gençlere emanet!
Hakan Koçak
Metalürji Yük. Müh.
Yönetim Kurulu Başkanı

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2022 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı