%28
Mevkii : Kanlıca - Sabuncu, Rahşan

Mevkii : Kanlıca

Rahşan Sabuncu

Yayınevi: Yeni İnsan

Yayın tarihi: 07/2019

ISBN: 9789752498938

Türkçe | 197 Sayfa | 13,5 x 21 cm

Tür: Polisiye

  • 15,84 TL
  • 22,00 TL

Kanlıca, İstanbul Boğazı’nın en güzel görüldüğü mevkilerinden biridir. Burası mavi ile yeşilin coşkuyla buluştuğu, sırtını tepeye veren fevkalade bir atmosfere sahip. 

Ama yakınlaştıkça, ters giden bir şeylerin ipuçları komiser Vedat’ın birdenbire kucağına düşer. Göstermelik bir yalı araması, çorap söküğü gibi gelişen soruşturma, zeki ve oldukça kurnaz kahramanımızın ellerinde çözülür, sırlar ve yıllara gömülmüş suçlar bir bir ortaya çıkar. Vedat’ın da kafası tüm bu karmaşa arasında iki kadın arasında gidip gelmekte, babasının temsilinde biriktirdiği derin sorunlar ile uğraşmaktadır.

Okur düşünür: Kusursuz bir cinayet işlenebilir mi? Peki ya birden fazla cinayet? Kanlıca’nın pürüzsüz imajının altındaki karanlık dünyada, gizemli sırlar ortaya çıkıp, içimizi acıtan gerçekler soruşturma boyunca birer birer dökülürken, tempo giderek artar ve merak zihnimizi sarıp sarmalar.

Rahşan Sabuncu, insanımızın iç dünyasını, düşünme biçimini ve harekete geçme güdüsünü çok iyi çözümlemiş. Romanda gittikçe artan heyecanı, tıpkı bir film izler gibi gözümüzün önüne sermiştir. Gereksiz tek bir cümlenin yazılmadığı, elden ele, dilden dile yayılacak bu kitap, polisiye okumayı sevenlere müthiş bir armağan sunmuştur.

Yazar Hakkında:

Rahşan Sabuncu

İstanbul doğumlu Rahşan Sabuncu, Ankara Cumhuriyet Anadolu Lisesi’nin ardından Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nden Ziraat Mühendisi olarak mezun olmuştur. Türkiye’nin büyük kuruluşlarında satış ve pazarlama alanlarında idari görevler yürütmüş olup sonrasında ticarete yönelmiştir.
Daha çocuk yaşlardan itibaren, onda tutku olan kitap okuma alışkanlığı, 2007 yılından itibaren amatör yazım çalışmalarına yönelmesinin yolunu açmıştır. Yerel bir gazetede hayata dair yazılar kaleme almaktadır.
“Mevkii: Kanlıca” ilk roman çalışmasıdır.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2020 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı