%10
Mutlu Bir Hayata Doğru Yolculuğum - Chopra, Deepak

Mutlu Bir Hayata Doğru Yolculuğum

Deepak Chopra

Yayınevi: Zen Edition

Yayın tarihi: 01/2022

ISBN: 9786057073365

Türkçe |

Tür: Kişisel Gelişim

  • 39,60 TL

Çocuklarınıza mutlu ve başarılı bir yaşam sürmelerine yardımcı olacak bir anahtar vermek ister misiniz? Mutlu Bir Hayata Doğru Yolculuğum ile tam da bunu yapabilirsiniz! Deepak Chopra'nın çocuklar için kaleme aldığı Mutlu Bir Hayata Doğru Yolculuğum, yetişkinler için yazdığı Başarının Yedi Ruhsal Yasası'na dayanmaktadır.

Deepak Chopra, çocukların kendi hayatları üzerinde ne kadar büyük bir güce sahip olduklarını ve bu gücün nereden geldiğini anlamalarına yardımcı oluyor.

Rosemary Woods’un enerjik illüstrasyonları ile kitabın sade ve uyaklı akışı sayesinde, çocuklar mutluluk, sevgi, karma, dharma, kabulleniş ve dahasını içeren yedi dersle bağ kuracak mutlu ve anlamlı bir yaşamın sırlarını keşfediyor.

Bu kitabı çocuklarınızla paylaşıp içerdiği fikirleri onlarla tartışarak, başarının ne yaptığımıza değil, kim olduğumuza bağlı olduğunu anlamalarına katkıda bulunup başarılı bir geleceğe doğru onlara rehberlik edeceksiniz.

“Yıllar içerisinde, kitaplarımı okuyan ve Evrenin 7 Ruhsal Yasası üzerine öğretilerime aşina olan pek çok yetişkin, bu dersleri yaşamlarında çok daha önce öğrenmiş olmayı dilediklerini söylemeye başlamıştı. Elinizdeki kitabı bu nedenle yazdım.”

Deepak Chopra

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2022 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı