%20
Novus - Kolbaşı, Erhan

Novus

Erhan Kolbaşı

Yayınevi: CBN Yayıncılık

Yayın tarihi: 12/2018

ISBN: 9786058823488

Türkçe | 536 Sayfa | 13,5x21

Tür: Roman Öykü

  • 31,20 TL
  • 39,00 TL

Temasçılar…
Onların bilinçaltlarının derinliklerine gizlenmiş alıkonma anılarını yüzeye çıkartmak üzere başladığımız bu zorlu yolculukta önümüze serilen bilgiler beklentilerimizin de ötesine geçti. Onlar, adeta insanlığa bir mesaj ulaştırmak için bir araya gelmişlerdi.
Elde edilen veriler; gezegenimize doğru yaklaşan büyük değişimlere, dünyadışı temaslar bakımından yakın geleceğe, temasçıların bu olağanüstü dönemde üstlenecekleri misyonlara, alıkonma olaylarının hızlanmasının sebeplerine, perde arkasında yapılmakta olan devasa hazırlıklara ve melez programına ışık tutan en güncel bilgilerin olağanüstü bir dokümantasyonunu oluşturdu.
Anlaşılan o ki, bu gezegen herkesin uyanması için daha fazla bekleyemeyecek ve yoluna uyananlarla devam edecek. Artık her bireyin, derhal yapay gündemden kendisini sıyırıp şapkasını önüne koyması gerekiyor. Büyük dönüşüm, dev bir tsunami benzeri vibrasyon dalgası şeklinde gezegenimizin ufkunda belirmiş durumda! Hâlâ uykuda olanları şiddetle sarsacak bir güçle yaklaşıyor.
Bu dönüşüm, Homo Sapiens’in görkemli bir finalle sahneden çekileceği ve yepyeni bir insan türünün yeryüzünde hüküm süreceği bir devrenin başlangıcı anlamına geliyor.
Yakın gelecekte yaşanacak olanlar, gezegenimiz ve insanlık için tam bir "kozmik devrim" olacak…
O gün, yeni devreye geçişin içsel ve dışsal sarsıntılarının sahne aldığı, ama kozmik bilgeliğin ilk ışıklarının da tüm ihtişamıyla dünya ufkunda yükseldiği gün olacak…
O gün, her zerresine kadar dejenere olmuş mevcut insan uygarlığının, yenisine yol vermek üzere, tüm köhnemiş yapılarıyla birlikte çökeceği gün olacak…
O gün, gökyüzünün ışıklı habercilerinin, evrensel yasalar gereğince kendilerini açık şekilde insanlığa tanıtacakları gün olacak…
Ve o gün “YENİ” bir gün olacak...
                                                                                  
ERHAN KOLBAŞI
Yazar – Araştırmacı
1966 İzmir doğumlu olan Erhan Kolbaşı Dışişleri Bakanlığı’nda 25 yıl süreyle İdari Ataşe, Yardımcı Konsolos ve Konsolos olarak görev yapmış, 2016 yılında Dışişleri kariyerini noktalamıştır.
Özellikle Washington, DC ve New York görevleri sırasında, 8 yıl boyunca, dünyadışı uygarlıklara ilişkin yeni bir sosyal bilim disiplini olan “exopolitika” alanında araştırma ve faaliyetler yürüten Exopolitics Institute (Exopolitika Enstitüsü) bünyesindeki program ve çalışmalara katılan yazar, “UFO Fenomeni ve Dünyadışı Uygarlıklar” konusuna dair bir çok makale kaleme almış ve sunumlar yapmıştır. Erhan Kolbaşı, 2016 Ağustos ayında Exopolitics Institute üyeliğine seçilmiştir.
"Galaktik Diplomasi" isimli kitabı 2016 yılında, “Kozmik Dokunuş In Vitro” kitabı ise 2017 yılında yayınlanmış olan Kolbaşı, kitaplar, konferanslar ve sunumlarla, dünyadışı uygarlıklarla ilişkiler konusundaki bilincin yükseltilmesi yönünde çalışmalarını sürdürmektedir.
Yazar ayrıca, Akdeniz Üniversitesi bünyesindeki bir sosyal sorumluk projesi olan “60+ Tazelenme Üniversitesi”nde bir dönem exopolitika/ufoloji dersleri vermiştir.
Kolbaşı, yakın dönemde, FREE (Dr. Edgar Mitchell Foundation for Research into Extraterrestrial Experiences) Vakfı’yla işbirliği halinde, dünyadışı temaslara ait verilerin sosyal bilim metodolojisine dayalı olarak ders programı haline getirilmesi amacı taşıyan bir proje üzerinde çalışmaktadır.
Erhan Kolbaşı, gerek ABD’de, gerekse Türkiye’de çok sayıda alıkonma ve bireysel temas vakası üzerinde de çalışmış olup, konuya dair araştırmalarına veri analizi ve ekminezi seanslarıyla devam etmektedir.


 

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı