%28
Otizm Olarak Bilinen Belirtilerden Kurtulmak - Rivera, Kerri

Otizm Olarak Bilinen Belirtilerden Kurtulmak

Kerri Rivera

Yayınevi: Yeni İnsan

Yayın tarihi: 01/2018

ISBN: 9789752498440

Çevirmen : Asena Devlet

Türkçe | 776 Sayfa | 13,5 X 21 cm

Tür: Bebek ve Çocuk Sağlığı

  • 34,56 TL
  • 48,00 TL

“Otizm dünyasında yer yine yerinden oynuyor. Bu, Kerri Rivera’nın başarısı. Elinizde tuttuğunuz bu kapsamlı kitabında, biyomedikal yaklaşımın özünü oluşturan ve çocukların %90’ında, %90 oranında etki sağlamış tekniklerin yoğunlaştırılmış ve basitleştirilmiş halini sunuyor sizlere.

Kerri’nin vücutta süregiden kronik enfeksiyon ve enfestasyon (parazit istilası) yükünü azaltma odaklı bütüncül ve herkesin bütçesine uygun yaklaşımı, çoğu otistik çocuk ve gencin en temel sorununa çözüm buluyor. Kerri’nin yöntemini, bugüne değin çok sayıda çocuğu; güvenli yoldan, fazla bir maliyeti de olmadan ve sağlam şekilde iyileşmeye götürmüş en önemli araç yapan da bu özelliklerdir.

Araştırmalarının geçerliliği, dünyanın dört bir yanından binlerce ailenin elde ettiği muazzam olumlu sonuçlarca teyit edilmiş durumdadır.”

Dr. Dietrich Klinghardt
“Son 3 yıl içinde, kendilerine ‘regresif otizm’ tanısı konulmuş tam 115 çocuk gördük; hem belirtilerden hem de bu tanıdan kurtulan, her bakımdan tam bir sağlık ve zindeliğe kavuşan bu çocuklar Kerri’nin başarısıdır. Nasıl olup da iyileşebildikleri sizi birazcık olsun ilgilendiriyorsa kesinlikle bu kitabı okumalısınız. Kerri, kalbi otizmli çocuklar için çarpan bir kadın ve karşı karşıya olduğumuz bu salgınla başa çıkabilmede ailelere güvenli ve tasarruflu tedavi yöntem ve modellerini önermeye büyük çaba sarfediyor.”
Teri Arranga (AutismOne Vakfı İdari İşler Müdürü)

Yazar Hakkında

Kerri Rivea

Aslen Chicago’lu (ABD) olan yazarımız Kerri Rivera, daha sonra yerleştiği Meksika’nın Puerto Vallarta şehrinde otizm üzerine uzmanlaşmış bir biyomedikal tedavi kliniği açmıştır. İki oğlunu da burada dünyaya getirmiş olan yazarın, bugün 17 yaşında olan küçük oğlu Patrick, otizm tedavisi görmektedir. 2006 yılında Puerto Vallarta’da açtığı ve eskiden Defeat Autism Now! olarak bilinen tedavi yaklaşımı temelinde hizmet veren AutismO2 adlı kar-amacı gütmeyen otizm kliniğinin biyomedikal tedavi danışmanlığı görevini yürütmüştür.Kendisi halen tüm Latin Amerika’da hizmet veren Curando El Autismo vakfı ile Venezuela’da kurulu Venciendo el Autismo vakıflarında danışmanlık görevini sürdürmektedir.

Yazar, Dr. Bernard Rimland’ın ricası üzerine Defeat Autism Now! protokolünün İspanyolca’ya çevirisi görevini üstlenmiş, bunun tüm Latin Amerika’da uygulanabilmesi için de çeviriyi Autism Research Institute (Otizm Araştırmaları Enstitüsü)’e bağışlamıştır. O zamandan bu yana 74’ten fazla ülkedeki onbinlerce ailenin otizm spektrumundaki çocuklarının yaşamlarını iyileştirmelerine yardımcı olmuştur. Klordioksit (KD)’in otizm spektrum bozukluklarında kullanımı alanında bugün dünyanın en önde gelen uzmanı kabul edilmektedir. KD’nin 7 sene önce biyomedikal tedavi programına dahil edilmesinden bu yana Kerri Rivera ile çalışan tam 357 çocuk otizmden kurtulmuştur.

2007 yılından beri otizmin biyomedikal terapiler ve KD ile tedavisi üzerine çeşitli ülkelerde eğitim ve seminerler vermekte olan Kerri Rivera, 2013 yılında tamamladığı eğitiminin ardından sağlık alanındaki çalışmalarını lisanslı homeopati uzmanı olarak sürdürmektedir.


 

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2020 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı