%26
Paraşütün Ne Renk : İş Arayanlar ve Kariyer Değişikliği Yapmak İsteyenler İçin Pratik Bir Rehber - Bolles, Richard N.

Paraşütün Ne Renk : İş Arayanlar ve Kariyer Değişikliği Yapmak İsteyenler İçin Pratik Bir Rehber

Richard N. Bolles

Yayınevi: Sola Unitas

Yayın tarihi: 04/2017

ISBN: 9786059692526

Çevirmen : Dilek Boyraz

Türkçe | 328 Sayfa | 14,5 x 21 cm

Tür: İş Yönetimi

  • 29,60 TL
  • 40,00 TL

Dünyanın en popüler iş bulma kitabı, iş arayanlara ve kariyer danışmanlarına en güncel ve gerekli bilgileri sunuyor. Bugünün zorlayıcı iş bulma koşullarında içinde olduğu zamana göre güncellenmiş “Paraşütün Ne Renk?” size en çok ihtiyacınız olan bilgileri sağlıyor. 
Ekonomik krizler, zorlayıcı iş koşulları çok yakın bir gelecekte çok daha fazla iş değiştirmemizi gerekli kılacaktır. Her işi arama süreci en iyi koşullarda ve bilgelikle yapılandırılmalıdır. Richard N. Bolles tüm okurlarına destek, bilgi, bilgelik ve cesaret sağlıyor. Kitabın içerisinde bulacağınız alıştırmalar ve sosyal medyaya yönelik önerileriyle fark edilmeniz için gerekli olan tüm araçlara sahip olabilirsiniz. İş arama sürecinin tüm ayrıntılarını öğrenebilir ve hayal işinize ulaşmak için gerekli adımları atabilirsiniz.

"Okuyucuların hayatını şekillendiren 25 kitaptan biri…"
CENTER FOR THE BOOK, LIBRARY OF CONGRESS
İş arama konusunda yazılmış ilk kitap ve kitaplar arasında en iyi olup olmadığı tartışma konusu ancak kesin olan aralarında en popüleri olduğu…
FAST COMPANY
“Paraşütün Ne Renk?” iş bulma ve kariyer değiştirmeyle ilgili bir eser ama daha önemlisi sizin kim olduğunuzu ve hayattan ne istediğinizi anlamanıza yardımcı olan bir başyapıt.”
"TIME"
Herkes ‘Paraşütün Ne Renk?’i okumalı. Bu yolculuğa 10. sınıftan itibaren başlamalı ve her yıl yeniden okumalısınız.
"FORTUNE"
Herkesin faydalanabileceği harika bir araç… Bu kadar harika olmasının asıl sebebi ise okuyucusuna iş bulmaktan çok daha fazla şey vermesi…
--Kevin Kelly, Author of Cool Tools: A Catalog of Possibilities

RICHARD N. BOLLES 40 yıldan uzun bir süredir iş arama ve bulma alanında çalışıyor. İnsan Kaynakları Derneği ve MENSA’nın bir üyesi olarak yüzlerce konferansta seminerler verdi. Harvard Fizik bölümü mezunu olan BOLLES New York’ta yüksek lisansını tamamladı. Üç farklı üniversiteden fahri doktorası bulunmaktadır.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2020 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı