%23
Sen Bilirsin - ÖZTÜRK, Çağatay C.

Sen Bilirsin

Çağatay C. ÖZTÜRK

Yayınevi: İnkılap

Yayın tarihi: 04/2019

ISBN: 9789751039934

Türkçe | 144 Sayfa | 13.5 x 19.5 cm

Tür: Sosyal Psikoloji

  • 14,63 TL
  • 19,00 TL

Çağatay C. Öztürk
Orta ve lise öğrenimini Türkiye’de, yükseköğrenimini ise İngiltere’de tamamlayan Çağatay Öztürk, ön lisansını psikoloji ve sosyoloji ağırlıklı bir alan üzerine Middlesex Üniversitesi’nde Sosyal Bilimler Fakültesi’nden mezun olarak tamamlamış olup yan dal olarak Film ve Dünya Sineması üzerine eğitim almıştır. Yüksek lisansını yine Middlesex Üniversitesi’nde Psikanaliz alanında tamamlayan Öztürk, yüksek lisans araştırmasını Oxford Üniversitesi’nde yapmıştır. Bitirme tezi olarak “Kadın-Erkek Cinselliği”ni ele almıştır. Uzmanlık alanı kişilik bozuklukları, kadın-erkek cinselliği, kadın-erkek ilişkileri, depresyon ve panik bozukluktur.
Gerek Londra’da bulunan Ulusal Sağlık Servisi gerekse özel olarak kendi kliniğinde psikoterapist olarak çalışan Öztürk, Kasım 2006 yılında Türkiye’ye kesin dönüş yapmıştır. Halen İngiltere’deki Complimentary Medical Association (Tamamlayıcı Tıp Derneği) üyesi olmakla birlikte, Middlesex Üniversitesi’nde PhD (doktora) araştırmasını sürdürmektedir. Çağatay Öztürk bireysel ve kurumsal anlamdaki çalışmalarından edindiği tecrübeleri kitaplarına taşımaktadır. Yazarın bugüne kadar; Kod Adı İnsan, Kod Adı Aşk ve Aldatmak, Kod Adı Para ve Önce Sen olmak üzere, dört kitabı yayımlanmıştır.


ARKA KAPAK YAZISI

Birçok kişi yaşadığı olumsuzluk karşısında ne yapacağını bilemiyor. İçinde bulunduğu şaşkınlık, hayal kırıklığı ve hüzün ile bocalıyor. Çoğu zaman başına gelen olayla değil, o olay karşısında izlediği yanlış tutum ile çok daha fazla ruhsal çöküntü içerisine giriyor. Oysaki büyük yıkımların, beraberinde büyük yükselişleri de getirebileceği ihtimalini o anki olumsuz ruh haliyle düşünemiyor.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı