Sherlock Holmesün Maceraları - Doyle, Arthur Conan

Sherlock Holmes'ün Maceraları

Arthur Conan Doyle

Yayınevi: Alakarga Yayınları

Yayın tarihi: 06/2012

ISBN: 9786058714984

Türkçe | 360 Sayfa | 13 x 20 cm.

Tür: Polisiye

Sherlock Holmes, Türkçede hak ettiği yeri artık alıyor...

Soru sormayı ve apaçık görünene bile şüpheyle yaklaşmayı diğer bütün derslerden çok, polisiye yazının bu büyük üstadından, Sir Arthur Conan Doyle'un yapıtlarından öğrendi çoğu kuşak. Büyük yazar, akılcılığın göz kamaştıran yüzyılının bilim adamını, sanatçısını ve serüvencisini aynı karakterde toplayalı bir asırdan çok oluyor: Sherlock Holmes şüphelenmeye devam ediyor.

Bir şapkadan sınıf tahlili yapmak, bir hindiden psikolojik verilere ulaşmak, yıpranmış bir ayakkabıdan bir kentin tarihini çıkarmak Holmes'ün işi. Fanteziye prim vermeyen, akıldışını gördüğü yerde tepeleyen, bilime, insan aklına, gelişmeye ödünsüz bağlı bu dedektifin maceralarını okumak, gezegenin ve insanoğlunun kat ettiği yola yeniden bir göz atmak anlamına da geliyor.

Holmes'ü tanıdığını zannedenler, dünyadan umudunu kesenler, karanlığın aydınlığa galebe çalacağından korkanlar, ortaçağa döndüğümüzden dem vuranlar, nicedir polisiyeden eğlencenin kovulduğunu düşünenler rahat olun: Sherlock Holmes bütün öyküleriyle dönüyor. 56 öykü ve 5 kitaptan oluşan orijinal serinin birebir çevirisiyle Sherlock Holmes, Türkçede hak ettiği yeri artık alıyor.

Sherlock Holmes'ün Maceraları için şu an mevcudu olmayanlar

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı