%20
Siyonistlerin Nihai Dünya Düzeni - Willams, Robert H.

Siyonistlerin Nihai Dünya Düzeni

Robert H. Willams

Yayınevi: Ozan

Yayın tarihi: 04/2006

ISBN: 9789757891949

Çevirmen : Emre Erdoğan

Karton Kapak | Türkçe | 183 Sayfa |

Tür: Politika - Dünya

  • 112,00 TL

“Genel olarak dünya üzerindeki tüm insanlar iki ana gruba ayrılacak, İsrail kavminden olanlar ve olmayanlar. Birinci gruptakiler iyiler olacak; tek, evrensel Tanrı’nın istekleri doğrultusunda yaşayacaklar. Öte yandan geri kalan tüm insanlar günahkarlıkları nedeniyle nefret edilenler arasında yer alacaklar. İdeal çağ başlamadan önce yok edilerek bu dünyadan silinecekler.”
(The Jewish Utopia, sy. 37)

Yahudi fanatiklerin faaliyetleri ve diğer halklarla ilgili yukarıdaki ifadelere benzer düşünceleri, dünyadaki siyasal yapı ile ilgili ikiyüzlülükleri, Ortadoğu ile ve ülkemiz de dahil Ortadoğu’ya komşu diğer ülkelerle ve bu ülkelerin halklarıyla ilgili vahşi planları, Kudüs merkezli kurmak istedikleri “Dünya İmparatorluğu” senaryolarının yapıtaşları, bu kitapta yer alan bilgi ve belgelerin tartışmasız ortaya koyduğu verilerdir.

İsrail’in kurucu başbakanı Ben-Gurion tarafından söylenen; “Bu savaşa sadece bu küçük devlet için girmedik...” sözü de göstermektedir ki; Siyonistlerin teolojik tarihi ile siyasal tarihi içiçe geçmiştir ve bugün İsrail’in bölgemizde ve dünyada uyguladığı siyaset Tevrat kaynaklı bir siyasettir.

Tarihsel akış içerisinde; Siyonistlerin bölgemiz ve dünyanın geleceği ile ilgili Tevrat kaynaklı siyasetlerini bu derece açık biçimde ortaya koyabilecek başka bir veri yoktur.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2024 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015