Süveyda - Köprülüoğlu, Atilla

Süveyda

Atilla Köprülüoğlu

Yayınevi: Yakın

Yayın tarihi: 06/2024

ISBN: 9786250021408

Karton Kapak | Türkçe | 224 Sayfa | 14 x 20 cm

Tür: Anı, Mektup

"Bazı insanlar hayata dostça gülümsemek için gelmiş gibilerdir. Sanki olumsuz olumluya, kötülüğü iyiliğe dönüştürmekle görevlidirler. Atilla Köprülüoğlu ile her karşılaşmamız, bende böyle ışıklı bir duygu uyandırır. Sevincine ortak olduğu gibi sıkıntını paylaşmaya hazırdır. Onun için dünya yaşanmaya, üret-meye değir bir yerdir. En büyük erdem çalışmak, yazmak, yeni duygular keşfetmektir. Ege toprağında yoğrulmuş, Ege güneşinde pişmiştir. İzmir'in çocuğudur, tepeden tırnağa yoldaştır, kardeştir."
ATAOL BEHRAMOĞLU
"Değerli çalışma arkadaşım Atilla Köprülüoğlu meslek onurunu titizlikle koruyan usta bir gazetecidir. Yazılarını keyifle okurum. Descartes; "İyi kitaplar okumak, geçmiş yüzyılların seçkin insanlarıyla sohbet etmek gibidir" der. Atilla kardeşimin son eseri de böyle bir kitap. Beğenerek okuyacağınıza inanıyorum."
UĞUR DÜNDAR
"Sevgili Kardeşim Atilla'nın bu ikinci kitabı. İlkini zevkle okumuştum. Umuyorum bu yeni kitabında da sizlerle aynı duyguyu paylaşırız. Çünkü Atilla özel hayatında olduğu gibi, gazetecilik ve yazarlık hayatın-da da kimseyi incitmeyen, iyi huyunu kalemine yansıtan bir kardeşimdir. Bu kitap elinizde olduğuna göre okuyorsunuz demektir. O zaman size iyi okumalar diliyorum. Sevgi ve saygılarımla."
MÜJDAT GEZEN
"Şu rezilliklerle dolu dünyada güzelliklerin, dostlukların, sevgilerin altını mavi mürekkepli kalemiyle çizen yazardır Atilla Köprülüoğlu. Kalemini Ege'ye banar, öyle yazar, o yüzden tükenmez."
HALUK ŞAHİN

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2024 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015