%10
Tanrı ve Çoklu Evren - Stenger, Victor J.

Tanrı ve Çoklu Evren

Victor J. Stenger

Yayınevi: Ginko Bilim

Yayın tarihi: 03/2019

ISBN: 9786058111158

Çevirmen : Banu Özgür

Türkçe | 400 Sayfa | 13,50 x 21,00 cm

Tür: Popüler Bilim

  • 38,70 TL
  • 43,00 TL

Tanrı ve Çoklu Evren’in amacı, uçsuz bucaksız evrenimizin hâlihazırdaki resminin ve çoklu evrenlerin büyük olasılığının, insanlar gökyüzüne bakıp orada ne olduğunu sordukları ilk andan itibaren bin yıllar içeresinde nasıl geliştiğini göstermek. Kitapta doğaüstü yaratılışa dair antik düşüncenin, sonunda tamamen doğal süreç¬lerle açıklanabilir hale gelen şeyi anlatmak üzere nasıl doğduğu inceleniyor.
Hikâye zorunlu olarak uzun. Bu nedenle okuyucudan sabırlı olup kronolojik ilerlemeyi; insanlığın kozmosa bakışını, yukarıda gök¬ler ve aşağıda sular olan düz bir Yeryüzünden her biri yüz milyar yıldıza ve yaşamı sürdürebilir sayısız gezegene sahip yüz milyar galaksiye, ardından da sınırsız ve sonsuz bir çoklu evrene doğru genişlemesini adım adım takip etmesi istenmekte.
“Tanrı ve Çoklu Evren sizi çoklu evrenler, sonsuz şişme, kuantum kütle çekim ve Tanrı kavramlarını keşfedeceğiniz bir yolculuğa çı¬karıyor. Bu kitap gerçeklik algınızı değiştirecek.”
—Dr. Peter Boghossian, A Manual forCreating Atheists’in yazarı
“Dünya akıllıca ince-ayarlanmıştır diyenlere en iyi cevabı bu kitap veriyor. Aynı zamanda harika bir kozmoloji özeti var.”
—Guy P. Harrison, Think: Why You ShouldQuestion Everything’in yazarı
“Victor J. Stenger kozmoloji ve evrenin kökeniyle ilgili son bilim¬sel kuramları herkesin anlayabileceği bir dille açıklıyor ve Tanrı kavramının bunlarla ilişkisini sorguluyor.”
—Demos Kazanas, NASA, Goddard Uzay Uçuşları Merkezi

Motor Kurye ile Teslim
Bu Ürünün Bulunduğu Şubelerimiz:
  • pandora.com.tr

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı