%15
Yeni Medya ve Gazetecilik - Pavlik, John V.

Yeni Medya ve Gazetecilik

John V. Pavlik

Yayınevi: Phoenix-Türkçe

ISBN: 9786054657599

Çevirmen : Berrin Kalsın

Türkçe |

Tür: Medya-İletişim

  • 25,50 TL
  • 30,00 TL

John Pavlik bize gazetecilikteki yeni medyayı anlamak ve yararlanmak için kapsamlı ve paha biçilemez bir rehberlik sağlamaktadır. Bağlam içinde kullanılmış gazeteciliğin potansiyelini keşfetmede, video ve sesteki yeni dijital özelliklerinin kullanımı ile Prof. Pavlik bu tekniklerin halkın medyaya olan inancını güçlendirecek daha iyi gazeteciliğin uygulanması için fırsatlar sunduğunu ikna edici bir şekilde savunur.

Pratikte, bize gazetecilerin yöneticilerinin iş uygulamalarının yanı sıra habercilik ve hikaye
anlatıcılıklarında da git gide şebekeleşen bir dünyaya nasıl adapte olmak zorunda kalacağını anlatır.
Medya web sitelerinin haberlere ayrılan kısımda sürekli yarışmasına rağmen İnterneti yönetme, güvenilir olanı onaylama ve standartların sürekliliğini sağlamadaki devasa sorunları küçümsemez.

Kitabı, Yeni Dönem bir basın odası hazırlamadan yeni medyada iş aramaya kadar her şey için çok faydalı bir kaynakça olarak hizmet ederken, Prof. Pavlik'in dijital dönemde gazeteciliği şekillendirecek pozitif ve negatif güçler üzerine olan çağrışımcı paragraflarından en çok genel okuyucu etkilenebilir. O her şeyi göz önünde bulundurarak gazeteciliğin yeni medyanın araçlarıyla birlikte toplumumuzda daha geniş ve daha yararlı bir rol oynayabileceğine inanır. Prof.Pavlik'in bilgi ve analizinin zenginliği etkileyici kitabında bize iyimserliğinin yanlış olmadığı ile ilgili güvence veriyor.
- Seymour Topping, Pulitzer Ödülleri Yöneticisi ve Kolombiya Üniversitesi Gazetecilik
Yüksekokulu'nda Uluslararası Gazetecilik Profesörü-

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2021 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı